COOP | Sisuturundus

COOPi autoloosi võitja: nüüd usun, et võita võivad ka võõrad!  

COOP, 5. september 2018 11:00
„Pärast sellist võitu vaatad tarbijamängudele ikka teise pilguga – muidu mõtled, et tegemist on reklaamitrikiga. Aga kas sa näed, reaalselt ongi võimalik auto võita ja need tõepoolest lähevad ka võõrastele inimestele,“ rõõmustab tunamullu COOPi autoloosis uhiuue Volkswagen Golfi võitnud pereisa Andrias Bernhardt.

Andrias meenutab seda hetke, kui talle teatati auto võitmisest. „Ega ma esialgu ei uskunudki. Aga siis – esimene emotsioon oli ikka laes, sest kes ei tahaks autot võita,“ muigab ta. Pärast ootamatut telefonikõnet lasi ta toimunul veidi settida ning läks koju. „Esimesena rääkisin kodus muidugi naisele. Tema küsis, kas ma teen nalja. Aga kuidas ma ikka sellise asjaga naljatan“ jutustab mees.

Loosiõnn on Andriase perele varemgi naeratanud, kuid pigem väiksemate summadega. Senine suurim võit oli 4000 krooni Bingo lotoga.

Nüüd õnnelikule võidupäevale tagasi vaadates leiab Andrias, et selles oli tükike numbrimaagiat. „Tagurpidi lugedes oli täpselt sama number: 6.10.2016. Eks see numbrimaagia ole huvitav ja paneb mõtlema. Selliseid kuupäevi tasub jälgida, siis tulevad ka võidud. Ja loomulikult peab ise sellesse uskuma,“ mõtiskleb Andrias. Nüüd jälgib ta aga tarbijamänge hoopis suure põnevusega. „Kui korra juba tulema hakkas, siis küll ta tuleb jälle,“ on ta optimistlik.

Kuigi Andrias teadis, et COOPi autoloos on käimas, siis ta sellesse eriti palju ei süvenenud. „Päris selle mõttega muidugi poes ei käinud, et äkki võidan,“ lausub ta. Andriase perekonna jaoks on COOP kodupood olnud juba mõnda aega. „COOPis on kõik olemas – ma arvan, et polegi toitu, mida sealt ei leia, samuti suur valik riideid. Suureks plussiks on COOPi krediitkaart – alati on kindel, et seal on raha peal. Lisaks palju teisigi kauplusi, kus saab Säästukaarti kasutada,“ loetleb ta.

Andriase peres oli auto küll olemas, kuid varasemalt tuli sõidukit naisega jagada. „Eks me mõlemad sõidame palju ringi, nii et teise auto võit oli päris hea. Nüüd ei pea enam jagama,“ nendib ta. Volkswagen Golfi jaoks on Andriasel vaid kiidusõnu – see on lihtne, ökonoomne ja väga mugav.

Ligi kahe aastaga on võidetud auto roolis läbitud umbes 30 000 kilomeetrit. „See on meie perekonna jaoks rohkem nagu vabaajaauto, millega seigelda. Lapsed tahavad väga ringi sõita, neil on autos hea – saavad seal tukkuma jääda. Käime üle Eesti, aga laste lemmikkohad on ikka mere ja järve ääres, kus saaks ujuda,“ pajatab Andrias.

Coopi uus autoloos tuleb tagasi veelgi võimsamana

Eesti kõigi aegade suurim autoloos jätkub juba septembris ning sel korral hakkab Coop klientide vahel iga kuu välja loosima uhiuusi Volkswagen Passateid. Loosis osalemiseks peab klient Coopi kauplustes ühe kuu jooksul poodlema kokku vähemalt 50 euro eest ning registreerima oma ostud Coopi kliendikaardiga (Säästukaart, Säästukaart Pluss või Coop Panga kaart). Just kliendikaardi registreerimine on võti loosis osalemiseks, kuna automaatne kliendikaardi süsteem peab ise arvestust, kui palju virtuaalseid loosipileteid on kogunenud. Oma piletite arvu ja kui palju järgmisest piletist puudu on, saavad kliendid jooksvalt vaadata ostutšeki pealt. Samuti tasub aadressil www.coop.ee/saastukaart üle kontrollida, et Säästukaardi andmebaasis oleksid õiged kontaktandmed, sest kui klienti pole võimalik kolme tööpäeva jooksul kätte saada, on korraldajal õigus välja loosida uus võitja.

Juhul, kui ühe kuu jooksul koguneb oste kokku üle 100 euro, on võiduvõimalus kaks korda suurem, 150 euro korral kolm korda suurem ja nii edasi. Iga kuu toimub uus loosimine ja virtuaalsete loosipiletite arvestamine algab otsast peale. Loosimiste tulemustest informeeritakse avalikkust meedia kaudu ning lisainfot leiab Coopi koduleheküljelt www.coop.ee/autoloos.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee