81 kommentaari

M
Moderaator korjas uuesti ära.   /   20:30, 30. aug 2018
Midagi ei toimu ilmaasjata. Kõigil asjadel on oma põhjus ning seda õigustav õigustus.
Õigustuse mõtlesid endale välja nii Stalin, Hitler, Pol Poth, j.n,e.
Lisasin veel terve loetelu aajaloo tuntumatest r0imaritest ja t i m u k a t e s t. Nii ametlikest kui mitteametlikest. Aga näib, et keelarud sõnade nimistusse kuuluvad nüüd mitte enam omadus või tegusõnad, vaid ka mõned tuntud nimedki.
M
Moderaator korjas ära.   /   20:26, 30. aug 2018
Midagi ei toimu ilmaasjata. Kõigil asjadel on oma põhjus ning seda põhjendav õigustus.
Õigustuse mõtlesid endale välja nii Stalin, Hitler, Pol Poth, Mao zedong. Kim Ir sen, revolutsionäär Che Guevara. j.n.e.Samuti ka ajaloo suurim näism õ r v a r, XVI saj krahvinna Bathory, XVIII saj Moskva mõisaproua Saltõkova, kes t a p p i s ligi 150 pärisorjast teenijat. Samuti ka tuntud tegijad Heinrich Himmler, Lavrenti Beria, NKVD leitnant Sergei Kingssepp, kommunist Idel Jakobson, arst-eksperimentaatir dr. Mengele ja paljud-pajud teisedki. Igaühel neist oli oma tegudele mingi mõjuv õigustus.
P
Penskar 66+  /   00:33, 30. aug 2018
See interneedus on terve elu maapeal pahupidi pööranud. Kui mina noor olin siis, kehtis seadus, et maaslamajat ei lööda, jalaga lüüa maaslamajat- siis olid ikka see suure kultuuri tooja teistpoolt suurt jõge. Tänapäeva TV- programmid näitavad alates lasteaia lastest, kuini raukadeni kuidas haiget teha, kuidas tappa, kuidas raha teenida. Relvad, kurikad, narko- see ju igas filmis põhiteema.
V
Valter  /   04:38, 1. sept 2018
Sul võisid need reeglid kehtida. Mul vanemad jutustasid eesti jobudest, kes maaslamaja noaga surnuks torkisid.
L
Lahendus  /   14:17, 29. aug 2018
Iceland on tanavatele pannud patrullid vanematest mida koordineeritakse politseist ja koolist. kool teeb iga nadal kusitlusi kuidas opilased kaituvad ja sealt voetakse uued piirkonnad. Vanemad vaatavad et keegi tanavatel ei suitseta joo jne ja enne 22.00 tuppa. Koige vaiksem noorte probleem aga 90date alguses olid esikohal.
M
Marika  /   13:21, 29. aug 2018
Tartus oli ka 80.-l aastatel üks suurem lahing eestlaste ja venelaste vahel,endises Linnabussijaamas.Asi sai alguse ühest Tartu Kutsekoolist,kus üks venelane peksis ühe eesti poisi läbi-No,asjapooled siis leppisid omavahel kokku,et nüüd läheb andmiseks.Kaklus algas Tartu Noortemajas ,,Sõprus" ja edasi liiguti juba Kalevi tänavalt koos aiateivastega Vanemuise teatri ette,kus eestlaste vägesid juhatanud mees karjus:,,Lähme murule,lähme murule".Eestlased moodustasid oma kolonnid ja venelased omad.Koos mindi Linnabussijaama esisele ja siis läks lahti. PInalist võeti välja druzba ketid ja käiku läksid nukid ja käed,jalad .Miilitsaautod keerati ka kummuli,aga ohjata ikkagi ei suudetud.Vähemalt said venelased tol päeval peksa ja pärast lapiti oma haavu,aga loo moraal oli see,et kõik eestlased ühiselt astusid oma eestlase kaitseks välja.Nüüd pole,aga vahet enam,peksa saavad kõik,vist,ka need,kes lihtsalt möödujad.Olid,ajad.. ..Millegipärast on rikaste laste vanematel kujunenud mentaliteet,et öelda võib kõike,aga seda me ju ise õpetame oma lapsele kodus.Kogu see laste klassidesse jagamine ja eliitkoolid tekitavad minus tunde,et ühed ongi matsid ja teised saksad.Aga tegelikult algasime kõik kunagi kusagil maal taludes oma elusid,ma mõtlen meie esivanemaid ja linna tuldi omandama paremat haridust või tööle.Siis ei olnud meil Humana pusad seljas,vaid linasest kangast kootud pikad pluusid ja kleidid.Hoidsime ühte,talurahvas.
J
Jura  /   13:08, 29. aug 2018
Eks see rohke elavhõbeda levik me looduses annab nüüd tunda
T
te olete mugavaks läinud!  /   11:40, 29. aug 2018
Issand, kui sundüürnikud ka niimoodi koguneks ja riigi ükskord paika paneks, saaks lõpuks ometi õiglus jalule. Miks riik ahistab inimesi ja miks peab üksikisik ise jõuga asju paika panema? Minuarust on noortel sõnum Linnavalitsusele. Nägu näha kommentaaridest, loodab enamus inimesi asju lahendada endise riigijuhi Stalini moodi: pole inimest, pole probleemi! Paneme kõik kongi, kes meile ei meeldi, siis ei küsi tüütud ka süüa enam!
N
noh  /   13:55, 30. aug 2018
Näita mulle ühte riiki kus antakse kõigile tasuta korterid ja pole ühtegi sundüürnikku!
M
matsu  /   11:34, 29. aug 2018
Ilmaasjata ei saa keegi peksa...? Et siis nägu on vale, ei meeldi karja juhile või äkki koguni on mingi viga küljes, näiteks ei taha juua koos karjaga, kellegi raha anda või koguni on mingi puue.
M
mila  /   11:23, 29. aug 2018
Kambaliidrid panna sunduslikule kudumise-tikkimise,hällilaulu tootmistubadesse.Filmime, ja postitame.Tikkimistubades kantakse villaseid uhutud karupükse ja nimesildiga nunnut jänkuga pluusi.Avalikult postitaks siis igal reedel peavoolumeedia kanalitel kuidas on edenenud -arenenud kasvatuslik meetod.Lisaks õpetada elu põhiseadust,et mida teed teisele,seda saad ise kunagi vastu või siis sinu lähikondlased.
M
Maalilt veel  /   11:10, 29. aug 2018
Meil tuleb 15.-ndal suur koristuspäev. Need kambad tuleb koristusele saata, siis teavad, mis tähendab nende järel kasimine. Ja arvan, et kui on suured kambad kogunenud, siis kaks politseinikku ei julge ligigi minna.
M
Maali  /   11:06, 29. aug 2018
Kui avalikustatakse mõne mõrvari või päti elulugu, siis on näha, et selline käitumine sai alguse lapsepõlvest. Samas terroristidel. Tänapäeva lapsi ei tohi panna tööle, ei tohi karistada. Võib olla mõned kähmlused vanematega tõlgendatakse ahistamiseks. Midagi on väga korrast ära! Mina kasvatasin omad lapsed suureks ja koolitasin korralikult. Aitasid kodustes töödes jne. Ja nad olid mul kogu aeg kontrolli all. Ütlesin, et kui midagi paha teete, ärge arvake, et ma teada ei saa. Ega nad ei teinudki. Lihtsalt nad ei olnud teadmatuses ja üldiselt ma teadsin, kus nad on ja mida teevad. Sai ka salaja luurel käidud, kartuses, et halvale teele ei satuks. Ja päris väikeset peale sai seletatud, miks ja mida teha ei tohi. Kardan, et tänapäeva vanematel on parem kui lapsi kodus ei ole ja saavad omi asju ajada. Mitte kõik aga nende kampade lastel küll. Ja kui midagi keelata, siis keelata. Mitte nii moepärast ja laps teeb ikka oma.
T
Taat  /   11:02, 29. aug 2018
Eesti riigis puudub elementaarne kord,karistused on olematud,keegi millegi eest ei vastuta! Pättidel kasvulava missugune! Koolides on õigused õpilastel,õpetajad peavad taluma igasuguseid sigadusi,sest lapsi ei tohi "ahistada"!Siin riigis valitseb anarhia!
M
Marss  /   09:35, 29. aug 2018
muidutajad tööle! Võtke kaasa töövahendid,kui teate,misasjad need on. Koristage park, mille muru olete olematuks tallanud, pingid reostanud jne.
P
PPK  /   09:31, 29. aug 2018
Olen hästi kursis sellistes kampades toimuvaga ja ütlen ausalt, need pole lapsed vaid elajad, kes ei vääri elu. Lõpetage ära siin mingi ümberkasvatuse jutt jne, nad on tundetud olevused, kellel on suva kõik. Kui tuled vastu, su nägu ei meeldi, saad kohe lõuga ja kõik, nii see käib seal. Lihtsalt otsitakse põhjuseid, et kellelegi saaks lõuga anda jälle, lausa vägisi otsimine käib. Tean seda hästi, kuna olen "koputaja" ja olen päris mitmes "gängis" sees !
P
Pange  /   09:10, 29. aug 2018
nende kangelaste näopildid meediasse üles (kaamerates ju peksjad fikseeritud), nimed ka ehk siis mõni neist hakkab mõtlema. Või mine sa tea, ehk arvab hoopis, et on kangelane.
V
Väga hea mõte!  /   09:37, 29. aug 2018
Lausa tänava äärde hoiatustahvlid koos näopiltidega seletusega: need pole normaalsed lapsed, need on verejanulised tänavapätid! Tüdrukute piltide alla aga kiri: nendest tüdrukutest ei saa kunagi normaalset ema! Mis see kaklus muud on kui verejanu - algul tahavad kakelda, suureks saades tappa ehk sõtta minna.
:
:-(  /   09:52, 29. aug 2018
pane silte mis tahad aga prooviabielu-pulmitaja-liisa võtab ikka lapsepeksja ja loomapiinaja meheks ja sünnitab talle lapsi
M
mnb  /   08:40, 29. aug 2018
Mis nad peavad seal kõik suud kinni olesklema või? Jutust saan aru, et kes suu lahti teeb, saab molli, ikka asja eest! Üldiselt debiilne jutt sellel tegelasel.
S
seitsmenda päeva adventist olen  /   08:18, 29. aug 2018
Politsei pole süüdi,sest massoonvalitsus ei anna selget korraldust korda luua,läänes ka politsei ei tülita kuritegeliike muslimpagulasi.
+
+  /   08:03, 29. aug 2018
jüri ratas ajab nagu alati ümmargust paatoslikku juttu ja pätid edasi vabaduses.
R
Raivo Paas  /   08:00, 29. aug 2018
Sellise väite eest tuleks anda korralikult peksa sest väitja on ka ise seda meelt, et ei saa ilma asjata.
R
Raivo Paas  /   07:57, 29. aug 2018
Jagan seisukohta - ilmaasjata ei saa keegi peksa. Sellilsele ütlejale tuleks anda kõvasti peksa sest ka tema on veendunud, et ei saanud ilma asjata.
Z
Zz  /   07:45, 29. aug 2018
..huvitav, kes seal kohtunikkeks on..
0
0nu  /   07:31, 29. aug 2018
Kui võtta kultuurtaimede seemned ja segada need hästi läbi umbrohu seemnetega ning kõik see maha külvata - mis te arvata, mis saab? Kõikidest seemnetest saavad taimed aga kui umbrohtu mitte kitkuda, siis nad saavad kultuurtaimedest võitu. Umbrohi on elujõulisem. Headuse ja kurjusega noore inimese mõttemaailmas on sama lugu. Kui me noores inimeses tärkavat kurjust välja ei juuri, siis sellest inimesest enam head inimest ei saa. Kampade olemasolu näitab, et laste kasvatajad ei näinud seda paha, mis nende laste hinges oli ja ei teinus sellega mitte midagi. Kuna õpetajatel puuduvad igasugused õigused ja ka laste vanemad ei tohi oma last sõrmeotsagagi puutuda, siis minu arvates tuleks seadused ümber teha. Vastasel korral hakkame elama nagu kuskil neegri getos USA-s - et tänaval liikumine on eluohtlik.
Tegutsege, otsustajad!
K
Kriitik  /   07:28, 29. aug 2018
Täielikult ülespuhutud lugu. Kas siis kellegi mainet püütakse maha teha või siis kellegi oma kergitada. Samas on ka ajakirjandus igasugust kontrollimata infot kergekäeliselt edastanud ning teemat üles kiskunud, et oleks vaid millest kirjutada. Alati on neid kampasid kogunenud ning siis mõnikord omavahel arveid klaaritud. Nii Tallinnas kui maal, väiksemates kohtades. Nii vene ajal kui praegu. See, et siin üks mainis, et vene ajal lasti sellistele nurga taga kuul pähe, on püüd end kõvemaks meheks näidata kui tegelikult on. Selline tegelane oli lihtsalt mingi soss-sepp. Sellised noorte kambad ei ole ka mingid maffioosod ega ka konkureerigi nendeks. Noortel on lihtsalt vaba aega ning seal kus põrkuvad omavahel noorte grupid, seal kipub ka tülisid olema. Tavaline ja loomulik asjade käik. Kogu aeg, ajast aega, on erinevate gruppide vahel arveid klaaritud. Kuigi vahepeal kaklevad omavahel ka venelased ja eestlased, siis enamasti ei ole need seotud rahvusküsimustega vaid et grupid on lihtsalt erinevad. Ma ei saa aru, kuidas selline teema järsku nüüd nii kuumaks muutus? Kellelgi on liiga palju vaba aega, et intriige üles tõmmata? Ajakirjanikud on aga alles lapsed ning ei tea, kuidas asjad käivad. Tundub, et nad on kogu aeg emme saba all üles kasvanud.
Õ
Õige jutt  /   09:05, 29. aug 2018
Täiesti nõus sellega. Alati olnud suviti noortel pargid peamiseks hängimispaigaks, omal ajal lihtsalt polnud nutitelefone ja kõik ei läinud kohe veebi. Noored on alati alkoholi tarbinud. Lõpetage ära see asjade ülepaisutamine. Venelaste ja eestlaste vahel on alati olnud teravusi ja noortel lihtsalt veri vemmeldab.
Õ
õigele  /   09:15, 29. aug 2018
...ja laske rahus räigelt inimesi peksta, on ju?
K
Kriitik  /   10:23, 29. aug 2018
Vaatan, et järgmine lillelaps, kes pole elu näinud. Loomulikult tuleb teha kõik selleks, et neid kaklusi ei toimuks ning teha kõik selleks, et ei tekiks karistamatuse efekti, kuid kui sa paned politsei näiteks nendesse parkidesse välja, kas sa siis tõesti arvad, et kaklused jäävad olemata? Ei jää, otsitakse teine koht ning üldjuhul kaklejad ei lähe sellest kellelegi kaebama. Isegi need ei lähe kaebama, keda pidevalt taga kiusatakse. Fakt on see, et kui kaebad, siis satudki kiusualuseks. Ma ei väida, et see õige on, aga elus asjad lihtsalt niimoodi toimuvad. Praegusel hetkel püütakse leida peksjaid, kuid see on tagajärgedega tegelemine. Kui tahad probleemi lahendada, tuleb alustada algusest, et asjad üldse peksmisteni ei jõuakski või siis need miinimumi viia.
M
matsu  /   11:41, 29. aug 2018
Peksmine ei ole kaklus!
Peksmisel muudetakse mõne elu põrguks või koguni tapetakse ja see pole kaklus.
K
Kriitik  /   13:01, 29. aug 2018
Kaks noormeest kaklesid omavahel igal vahetunnil. Üks oli kiuslik ja noris tüli, teine oli nö priimus ja ei tahtnud kakelda. Kuid kuna kiusaja teda igal vahetunnil noris ja peksma hakkas, siis priimus hakkas vastu ning see muutis asja kakluseks. Vastasel juhul oleks see peksmine olnud. Kas saad asja olemusele pihta? See, kui sa vastu ei hakka, ei takista kedagi sind peksmast. Lähed kaebama, saad hiljem veel kõvemini. Vahet ei ole, kas tegemist on peksmise või kaklemisega, igaljuhul on üks osapool see, kes rusikad käiku laseb. Teisel osapoolel jääb vaid otsustada, kas lasta end peksta või vastu hakata.
I
isegi  /   07:26, 29. aug 2018
ajakirjanikul on siidikindad kirjutamise ajal käes. eks nii tekibki ka karistamatuse tunne noorukitel..eneseõigustus kohe varrukast võtta...
M
ma  /   07:22, 29. aug 2018
kas see on siis normaalne,et ühte pekstakse ja teised filmivad pealt?
K
kahju  /   07:13, 29. aug 2018
need lapsed on armastuseta kasvanud lapsed. kodu neid ei vaja. ja nii nad otsivadki seltsi ja mõistmist ning lähedust sellistest kohtadest. oleks kodu, kus nad saavad soojust, hellust, mõistmist, jms. siis nad seal ei oleks. neil puuduvad igasugused huvid ja hobid. tühjad. nii tühjad inimesed.
mitte miski elus huvi ei paku. ainult jõlguks, möliseks, peksaks, jooks, suitsetaks. see on elu.
aga mis elu see on?
kas sealt ei saaks neid sunniviisilselt varjupaika viia ja seal abi anda, nii kaua aidata, kuni mõistus peest pähe tuleb.
K
Kanal 2...  /   07:05, 29. aug 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
P
Paraku...  /   08:26, 29. aug 2018
..ei ole ainult vene lapsed,on ka eesti laste kambad ja rahvusest segakambad.Eilne TV uudiste saates näidati ja kõrgeid härrasid,kui päeval oli plats puhtaks tehtud ja näidati ilusat,rahulikku Kanuti parki.Loomulikult ei kogunenud keegi sinna,kui ümber pargi politsei autod.
I
inimene  /   07:04, 29. aug 2018
Kaua need tatikad nüüd veel tänavatel kekkavad, aeg oleks tõesti nad väiksesse kinnimajja panna järele mõtlema, miks nad tahavad suvalisi peksta kambakesi.
  /   06:43, 29. aug 2018
Pisteke see Taru Miil omale sadulassse, reklaamigurud! Lugeda ei saa, mingi skoda ja jahupakid virvendavad ees.
N
nii tore  /   09:16, 29. aug 2018
Taru Miil?
T
Tartu inimene  /   06:33, 29. aug 2018
See on vene kriminaalide mentaliteet. Vene vangilaagrites olnud eestlaste mälestustes räägitakse, kuidas seal käitutakse ja see on meie tänavatel. Asi läheb hullemaks, vaadake naaberriikidesse.
T
Tipikas  /   06:32, 29. aug 2018
Vaadates neid fotode galeriisid, siis pole imestada, miks sellised noored kambas tegutaevad. Välimus on juba selline, et üksikult nad ei saagi kuidagi ega kusagil silma paista. Tüdrukud lohakad ja jämedad, poisinolkidel dressipüksid tolknevad säärte ümber jne. Hulgakesi koos, viinapudel käes ja väljakutsuv käitumine toob ka sellistele mingigi tähelepanu. Kasvõi negatiivse. Kui neil oleks mõistus peas, siis tegeleksid nad enese harimise, mingisuguse trenniga või millegi muu sellisega, mis tõstaks nende enesehinnangut ja parandaks väljanägemist. Kui kamba peamehed on isoleeritud, siis kaovad aja jooksul ka teised, sest üldiselt sellised alaväärsuskompleksi käes vaevlevad isendid on üksinda väga arad. Fotodel peaks peksjate näod tuntavad olema.
  /   06:11, 29. aug 2018
Tatikraed tuleks sõlme väänata, aga kuidas, nii et ise kinni ei lähe?
M
Mati  /   01:30, 29. aug 2018
Parafraseerides: ilma asjate pole noored rumalad.
J
Jube arenenud õiglustunne  /   02:16, 29. aug 2018
Inimese elul ja tervisel pole nende jaoks mingit tähendust. Nende noorte seas on venestamine korda läinud,teisisõnu ollakse lõimunud vene bandiidiperekondade võsukestega.
T
Tõeleid  /   04:57, 29. aug 2018
antakse ikka asja eest ja korralikult. Loodus ju tühja kohta ei salli. Keegi peab ju õiglust jalule seadma.
K
koomulikult  /   06:52, 29. aug 2018
noored loevad pargis aabitsat, aga möödakäijad ahistavad neid ning peavadki seepärast viimastele kolakat andma! Just just!
S
sry!  /   08:40, 29. aug 2018
loomulikult!
I
inimkonn...  /   00:01, 29. aug 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
  /   06:09, 29. aug 2018
Saatan, tagane!
K
Kristiina  /   23:45, 28. aug 2018
Teet Malsroos ja Liis Vaksmann on ka vist sellest süüdimatute põlvkonnast kes hägustab lausa juukseid. Alakad on pildil niigi seljaga. Kuna Liisiga olen rääkinud siis tema on eriti.Tema oli mähkmetes kui mina tarbisin seda meediat! Jah 24 aastat ja mäletan kuidas asjad normaalselt käisid. Enam absurdimaks minna ei saa. Luston kolmas süüdimatu kes teeb kollasele meediale häbi. Ma tunnen,et sõnadest jääb puudu nende kutsikate kasvatamisel.
Ä
Ära löö last põlvkonna viljad  /   23:28, 28. aug 2018
See karistamatu ja ainult õigustega kasvanud põlvkond on kordades julmem kui see vahel asja eest vitsa saanud põlvkond. Nüüd on siis viljad käes. Nüüd on näha mis neist lastest kasvas, keda ei või keegi kunagi ühegi sigaduse eest karistada. Varem teadis laps, et igale teole järgned tagajärg ning igaüks vastutab oma tegude eest. Praegune nn laps laseb kõigile laia kaarega ja irvitab, sest tal on alati õigus - ka olla julm, jõhker, ülbe . Katsugu ainult keegi midagi öelda, tema on alaealine ja talle on kõik lubatud. Kahjuks nii on meie riigis olukord praegu.
K
Kristiina  /   23:48, 28. aug 2018
Tead annaks keegi vitsa neile noorajakirjanikele kes selliseid varjavad. Vot nende peal on näha,et ükski argument ei tööta. Suured inimesed pealegi kes peaks aru saama keda on eetiline varjata ja keda mitte.
J
jalkafänn  /   00:16, 29. aug 2018
Hm, on ikka või? Miks siis on analoogseid kampu olnud terve ajaloo vältel, olenemata sellest, kas saadakse vitsa või mitte? Ka mitmed tänapäeva terroriorganisatsioonid algasid noortekampadena ja seda just ühiskonnas kus anti vitsa.
Aga on ju lihtne üldistada väheste inimeste põhjal midagi tervele kasvatusviisile?
T
tartlane  /   08:19, 29. aug 2018
Tartus olid 70ndate lõpus linnaliini bussijaamas analoogsed kambad. Kuulu järgi olevat maaliinide bussijaamas samuti olnud. Nii et noortel on see juba vana komme parve koguneda ja teiste parvedega ärbelda.
M
Mnjah  /   08:46, 29. aug 2018
Pärast paari omaealise röövimist ja konflikti möödujatega võeti nad miilitsa poolt ette. Edaspidi käis rahvamalev bussijaamas end näitamas. Riik ütles, et on tugevam ega kõhkle.
Nii muutusid nad üsna talutavaks.
Egas sellist ülbamist kui praegu politseiga, siis ei tuntud. Mulisema hakkasid, siis lõpetasid kongis pärast keretäit.
M
miku  /   12:19, 29. aug 2018
Noorukite parve kogunemine on olemuselt bioloogiline nähtus. Mis sellest, et meie Kersti, kel isegi mingil tasemel, poliitiku jaoks haruldane, aga vägagi vajalik bioloogi haridus, ei tunnista Jumalat ega eesti rahvuse olemasolu. Sinimustvalget genofondi ei ole olemas. (vt.Postimees,12.september 2017), küll aga venelastel on genofond ja rahvus, nagu presidendi praegune käitumine näitab. Parvede-karjade vastuolu tekib meil ikkagi rahvuste taustal ,ärge silmakirjatsege!
V
vitsa saanud põlvkond  /   14:16, 29. aug 2018
oskas just sellist põlvkonda kasvatada, mida me näeme.
M
Makaronenko  /   23:20, 28. aug 2018
kui sa suitsetad ja jood, siis saad kiiresti täiskasvanuks ja palvid kiiremini teiste austuse. Etilise austuse pälvib varastades ja teisi pekstes.
V
Venelaste üllitatud uusbanditismi pole venemaal endaski kontrolli alla saadud  /   02:19, 29. aug 2018
Nüüd siis imbub see uusbanditism ka siia ja eesti noored pätid lõimuvad nendega.
K
kui omakohus  /   23:12, 28. aug 2018
vohab, milleks politsei ja kohus? Sellist riiki tahtsime?
A
atsih ...  /   22:53, 28. aug 2018
.... olid ajad kui palliplatsidel sai mängitud poole ööni, aga kui pole platse pole ka palle ja mängijaid on vaid jõhkrad hängijad .... pargis... Miskit on mäda siin Taani riigis (Eestis)!
R
ru  /   22:38, 28. aug 2018
Kuna politsei ei tööta tuleb ikkagi kasutada omakohut,muudmoodi neist lahti ei saagi. Lumehelbekeste ühiskond vaid soosib selliste umbkaristamatute teket. Kas tõesti ei ole vallas- külas konkreetseid tegelasi kes asja läbi viiksid.???+
T
Taara  /   22:35, 28. aug 2018
Tartus kogunetakse skateparki ja Turu taga. Vanemad noormehed ostavad jooki ja elu kihab.
G
g  /   01:11, 29. aug 2018
See kui jood ma ei saa aru millest probleemi ma 16a juba joonud kõik on chill aga kui rääkida peksmisest siis kindlasti selle vastu,Eriti kui maaslamajat lüüakse issand ma ei saa vaadata seda see nii jube nagu neile ei tohiks juua anda või pigem neid ei tohiks üldse olla(Hitler tagasi)
V
Valter  /   03:41, 29. aug 2018
Turu taga on hull koht. Liigun tööasjus sealkandis ja olen seal iga kuu paari röövimist pealt näinud. Vargused on nii igapäevased, et turu ja muude asutuste töötajad ei viitsi enam kurtagi.
E
Elu on hullus  /   11:00, 29. aug 2018
Grossi poest varastatakse viina ja ikka ei palka Gross sinna turvamehi. Mingite pättide jutu järgi kaotab pood iga päev umbes kastijagu viina.
  /   22:34, 28. aug 2018
kahju tegelikult, riigis on ikkagi sotstöö pool koolides ju aastakümneid olematu, kui ka aidata pole ükldse proovitudki, vaid kaagutatakse kooli seinte vahel,kui koridorides suuremad klassid räägivadki ropendamismaneeris, ükski õpetaja ei pööra tähelepanu, et esimesed klassid ka kuulevad jne...siis mida veel tahta, ametnikke on sotministeerium täis, kuid tagajärjed näete juba aastaid suurenevas tempos,kahju tegelikult meie lastest pihta juba, koolidest visati lihtsalt välja kui ei olnud kõik ühed helged ajud, kuigi kõikidel on ikka erinevad ajud, seega peaks olema võimaldatud kõikidel õppimises järele jõuda ka geeniustele, kuid see pole senini nii olnud.
M
Maamees  /   22:30, 28. aug 2018
Üksikult on need "kangelased" nagu äsja emme sülest tulnud. Kambas on ennast vaja lihtsalt näidata.
C
crx  /   22:27, 28. aug 2018
millal keelatakse ära 90ne alas vasakpööre?! Selle pöörde jaoks peabolema eraldi märgitud söidurada
V
vähk   /   22:21, 28. aug 2018
Kuule tolgus põhjuse leiab ju alati,aga vaata,et see põhjus sinu vastu ei tööta.Tagajärjed võivad olla hullemad kui usudki
V
vähk  /   22:18, 28. aug 2018
Kuule tõlgiks,põhjuse leiab alati,aga vaata,et see
U
u  /   22:09, 28. aug 2018
nendele nolkidele oleks vaja ilgelt kere peale anda aga ei saa kuna seadus on selline annad kerepeale lähed vangi laps annab kerepeale saad pai pea peale
N
N. G.  /   22:03, 28. aug 2018
Põhjuse leiab alati.
A
autist  /   21:43, 28. aug 2018
"Ja Kanuti inimestel on ka reegel, et kui inimene on maas, siis teda enam ei lööda."
Valetab rai.be ja jultunult valetab. Video on üleval, kus poiss on pikali maas, keha krõnksus, ja teine taob teda jalgadega ja hüppab kogu keharaskusega peale.
T
To autist  /   22:25, 28. aug 2018
Saaks selle hüppaja kätte, põrgataks ennast tema peal.
S
sumo  /   01:35, 29. aug 2018
Ma põrgataks selle hüppaja peale meeleldi kõik oma 120 kilo.
S
see on reegel  /   14:15, 29. aug 2018
kuid reeglid on rikkumiseks
A
Allavoolu  /   15:56, 6. sept 2018
Kivi kaela ja allavett
A
asja eest,  /   21:35, 28. aug 2018
aga kes on see, kes võtaks need noored pargist kokku, ei viiks neid jaoskonda, sest seaduse järgi pargis viibimist karistada ei saa, vaid kuhugi koolisaali näiteks, kus kuulaks neid kõiki koos ära ja teeks neile selgeks, et omakohus on ka karistatav ja lubamatu. Sinna peaks tulema need kolm suurt juhti eesotsas Anveltiga rääkima noortega, aga mitte parki jalutama siis kui kõik on jalga lasknud.
M
Maamees  /   21:00, 28. aug 2018
K****i pärdikud, peapidi kokku lüüa paras, ei saa nüüd korda majja, nagamannid on ikka eriti getoks kätte pööranud...
  /   20:30, 28. aug 2018
Keronite vanemad oleks võinud steriliserrida. Aga kuna jäädi hiljaks, võiks steriliseerida antud intervjuu kangelased.
K
kirurg  /   01:37, 29. aug 2018
Keroni isal jäid õigel ajal kerad maha võtmata.