Kooli ABC | Sisuturundus

Kuidas teha helkuri kandmine lapse jaoks lõbusaks? 

Feiss.ee, 4. september 2018, 13:27
 Envato Elements
Sügise saabudes hakkavad ilmad taas pimedaks minema ning ohutuse tagamiseks on hädavajalik kanda helkurit. Kuidas aga veenda last, et helkurit peab kandma? Loomulikult – selle kasutamine tuleb teha lapse jaoks lõbusaks!

Just siin tõttab appi Feiss, mille tootevalikusse kuulub suur hulk helkureid erinevate kujudega (ring, ruut, täheke, jne). Lisaks on klientidel võimalik tellida erikujulisi helkureid, näiteks kliendi logo järgi. Kliendi soovil lisab Feiss helkurile ka trüki, näiteks kooli, lasteaia, ettevõtte, riigiasutuse või mõne organisatsiooni logo või teksti.

 

Riputavate helkurite kõrval on populaarseks tooteks helkurribad ehk Slap-Wrap'id.

Helkurid ja Slap-Wrap'id on isikukaitsevahendid ja vastavad EN13356:2001 nõuetele.

Nii helkurid kui ka helkurribad on soodsa hinnaga meened, millest rõõmu nii helkuri kinkijal kui ka selle saajal.

Aksessuaaridena on Feissi valikus suur hulk helkurloomi, mis on väga populaarsed laste ja noorte seas. Helkurloomad, mida on mugav kinnitada näiteks kooli- või spordikoti külge, ei ole aga isikukaitsevahendid – lisaks on siiski vaja kanda helkurit või helkurriba.

 

Helkurlooma saab kinnitada nagu võtmehoidja, mis tähendab, et ta ei kao väga kergesti ära. Oma lemmiku leiab iga laps, sest valikus on nii koera-, kassi-, konna-, lehma-, lõvikujukesi kui ka palju muud!

Vaata täpsemalt SIIT!

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee