Saarlaste kärgpere puges televaatajate südametesse ning jõudis saate finaalis ka superfinaali. Televaatajate hääli kogusid rohkem aga hipsterpaar Helen ja Karl-Sander, kes oma auhinnarahast osa aga saarlastele otsustasid kinkida, et nende peretütar Tallinnasse siiski oma korteri saaks. (Tiina Kõrtsini)

Kevadel lõppes ehitussaate “Naabrist parem” hooaeg, mille võitsid hipsterid Helen ja Karl-Sander, kes võiduks 30 000 euro suuruse auhinna said. Kuid noored jagasid võitu ka teise korterit ehitanud perekonnaga Saaremaalt ning kinkisid neile osa oma auhinnarahast, et saarlaste peretütar Hedy omale korteri saaks. Nüüd selgub, et perekond on otsustanud korterist loobuda.

Saarlaste kärgpere läks “Naabrist parema” saatesse just sel eesmärgil, et peretütrele Hedyle Tallinnasse õppimise ajaks elukoht saada. Perekonnapead Ardo ja Siret jagavad nüüd aga sotsiaalmeedias postitust, millest paluvad abi Hedyle uue elupaiga leidmisel.

“Hei! Meie poolt veel üks suur aitäh kõikidele, kes selle unustamatu ettevõtmise vältel meile nõu, jõu, hea sõna ja toetusega abiks olid.

Kahjuks ei ole "meie korter" enam päris meie oma ja Hedy seal elama ei hakka. Sellega seoses küsime teie abi, et siiski leida Hedyle Tallinnas elukoht, kust oleks tal mugav iga hommik Viimsisse kooli sõita. 

Olgu selleks üürituba või väike korter, kui teate kedagi, kel oleks midagigi pakkuda, võtke ühendust ja viime alustatu lõpule!” seisab postituses.

Õhtuleht võttis ühendust ka pereema Siretiga, et ta otsust selgitaks. Naine lubas vastata esimesel võimalusel.

Jaga artiklit

4 kommentaari

1
15 000  /   10:00, 28. aug 2018
Viisakas oleks see 15.000 tagasi anda esikoha omanikele.
N
Noh  /   17:15, 27. aug 2018
Mis seal ikka seletada.ma ka ei oleks nõus sellega et teen tasuta tühja karbi elamiskõlbulikuks ja maksan pärast tont teab kellele elu lõpuni järelmaksu.moodsama nimega laen.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis