Eesti uudised

Salasõltuvusega ärinaine Lootuse külast: tahtsin, et lapsed saaks ema tagasi (10)

LISA KOMMENTAAR

oh 27. august 2018 14:01
ükski mees pole nii palju väärt , et ema peaks kaotama lapsed, öigemini vahetama alkoholi vastu.
woman 27. august 2018 17:41
Tõsi- ükski mees ei ole tõesti nii palju väärt, et enda ja laste elu rikkuda! Mul oli taoline juhtum mehega, kellega suhe kestis aasta aega (lapsi jumal tänatud meil koos ei ole!)- mina olin vaba ja tema ütles, et on ka vaba, õigemini naisest lahku kolinud ja elab ajutiselt vanematega...arusaadav. Värske lahkuminek ja mina end tema vanematekoju külla pressima ei hakka, kohtusime minu pool. Ma ise ei kiirusta samuti kokkuelama/kokkukolima inimesega, keda veel päris hästi ei tunne, seda enam, et mul on poeg, kes oli siis 10 aastane. Peale lahutust poja isaga ei ole ma kiirustanud uutesse suhetesse ja ongi olnud koos selle "lahkuläinud" mehega (kes elas vanematega) vaid 2 suhet, millest teine suhe jõudis abieluni ja olen nüüdseks 5 aastat õnnelikus abielus. Aga öelda tahtsin seda, et peale aasta aega suhet ja kohtamas käimisi, kui mina olin endas nõnda kindel, et jah, ma olen nüüd valmis selle inimesega päriselt kokku kolima, selgus, et ta oli kogu aja valetanud! Ei elanud ta vanematega, vaid oma naisega koos! Kusjuures mitte miski sellele ei vihjanud...Käisime üle päeviti erinevates kohtades söömas, jalutasime linnas käest kinni, külastasime kontserte...Tihti ta ööbis isegi mitu ööd järjest meil- tõesti ei tule selle peale, et inimene tegelikult vaba ei ole. Kui sellest teada sain, muutus mees mulle silmapilkselt vastikuks ussikeseks, kellega ma pole ühtegi korda enam kontakti otsinud, vastupidi- tunnen ta naisele kaasa, et sellise petjaga elab. Ainus, millest mul oli kahju, oli tema peale raisatud ajast! Kahju oli oma pojast, kellega ta alati nalja viskas ja kingitusi tõi. Inimene osutus petiseks ja see pani ka mind veini jooma. Mina jõin muidugi õhtuti kodus, üksi. Ei armasta klubides ja baarides käia. See kestis vast 3 kuud...igal õhtul jõin pudeli veini üksi ära. Teadsin, et see on sõltuvus, kui toidukorvis oli alati ka pudel veini...Lahti sain sellest väga loomulikult. Tutvusin oma tulevase abikaasaga, kellega oli algusest peale kõik tore ja vahva. Temagi elas üksi ja kutsus mu kohe oma majja külla. Tegime koos õhtusööki ja õhtuti jõin ikka pisut veini ka harjumusest. Ühel õhtul ta kallistas mind ja võttis õrnalt veinipokaali käest ära ja ütleski nii:"Kallis, sa ei pea igal õhtul ju veini jooma!" Mingi krõks käis läbi ja tundsin, et jah, muidugi ei pea ning sinna see jäi...Sellest on üle 5 aasta möödas. Joon veini vaid pidupäevadel ning piirdun 1-2 pokaaliga :)
27. august 2018 13:44
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Psühhopaadid 27. august 2018 15:09
Ei suudagi teatud tundeid tunda, aga nad ei ole kõik kurjategijad.
ka ema ja vanaema 27. august 2018 16:15
ei ole ta sinust halvem inimene, lihtalt on kusagilt läinud omadega libisema. mõnelgi võib juhtuda. sina pead end paremaks, kuid kes teab.
ehh 27. august 2018 13:18
tuleb jälle koju ja uus ring võib alata...
seal ta on eemal sõltuvusainetest, aga kodus on kõik käe- jala juures.
ega Jumal üksi ka kõike ära ei tee, ikka ise peab tahtma.
On siis abi ka või? 27. august 2018 13:07
Seal nn "lootuse külas" pidid ju mingid endised retsid möllama, kes abivajajaid piinavad ning neile mõeldud toidu oma koertele söödavad?
kui 27. august 2018 12:20
vesi joogiks ei maitse, joo mahla
Säästa vett, 27. august 2018 13:20
Vegan 27. august 2018 11:53
Normaalne inimene joob vett mitte veini.Vein on mürk.
Pea vastu, Mari! 27. august 2018 11:09
Sul on veel ees ilusaid aegu ja palju naeratusi!