Eesti uudised

Mustlasprouad tõmbasid paha energiat kartnud Narva daamil naha üle kõrvade (11)

Ohtuleht.ee, 26. august 2018 19:27
HEA ENERGIA KESKUS: Aza ja Veronika viisid halva energiaga täidetud ehted pandimajjaFoto: ALDO LUUD
Mustlaspetturid on inimesi tülitanud juba aastakümneid, kuid ikka leidub kergeusklikke, kes nende ohvriks langevad. Narvas jäi naine ilma mitme tuhande euro väärtuses ehetest.

Proua Jelenal oli mure - elus ei läinud kõik alati libedalt. Kus häda kõige suurem, seal häda kõige lähem ja nii saabusid nagu tellitult proua Jelena juurde Veronika ja Aza. Aza oli tuntud pätt, kes ka varem vanglas istunud. Veronika oli sellisest saatusest seni pääsenud.

Samal teemal

Jelenale hakkasid daamid rääkima, kuidas teda on tabanud halb energia ja see pärineb tema ehetest. Mis selle vastu teha? Azal ja Veronikal oli lahendus olemas - nad saavad aidata ehetelt needuse mahavõtmisega.

Eelmisel oktoobril saabuski Jelena Kreenholmi tänaval asuva ühiselamu ette. Kaasas kotitäis kuldehteid. Sõrmused, kaelaketid, kõrvarõngad. Kõige hulgas andis Jelena ära ka abielusõrmuse. Kokku õnnetud 13 iluvidinat 2200 euro väärtuses. Kuna needuste mahavõtmine ja halva energia kaotamine ei ole odav lõbu, siis maksis ta Azale ja Veronikale 400 eurot töötasu ka.

Aza ja Veronika siiski halba energiat ehetest välja hirmutama ei hakanud. Selle asemel joosti padavai pandimajja ja tehti seal ehted kiirelt rahaks. Seejärel laristati kogu teenitud raha kiirelt ära.

Kui Jelena enda ehteid tagasi ei saanud, pöördus ta politseisse ja sel kuul said Aza ja Veronika ka teenitud karistuse. Nagu ikka, näitas kohus end inimlikust küljest ja määras naistele tingimisi karistused. Seega ei pea Aza ja Veronika trellide taga istuma, kuid nad järgmise paari aasta jooksul ausalt halbu energiaid tõrjuvad ja neile toodud ehteid pandimajja ei vii.

Samal teemal

04.10.2018
AASTA LUUSERPÄTT LEITUD: taksojuht jooksutas äpust röövli hingetuks
22.08.2018
ETTEVAATUST! Mehed ründavad taburettidega
08.05.2018
Sarivaras tabati Rimis, lõhekalad püksis
12.04.2018
Mees virutas elukaaslasele piraka tuuraga piki külge