5 kommentaari

T
T.Mets  /   02:41, 28. aug 2018
Too Brüsseli vend kardaks ka omaenda varju
V
villi  /   20:48, 27. aug 2018
ma ei saa aru miks lubab ÕL külvata hirmu mingist küberist kuigi me teame kes seda Eestis kontrollib.
A
aga  /   23:27, 26. aug 2018
Eesti riigil on sellest küberturvalisusest küll jumala ükskõik - kui tahad küberturvalisust ülikoolis õppida siis pead ise tasulise koha eest maksma.
Lihtsalt teadmiseks, ajakirjanikud, ärge uskuge poliitikute möla.
R
raven  /   14:14, 27. aug 2018
5. tasandi kutseõppes saab tasuta ka, tõsi küll. NATO tunnustatud sertifikaatide eksamid tuleb vist siiski endal kinni maksta (oleneb ilmselt koolist, või võtab võimalik tööandja selle enda peale). See peaks täitma tühimiku 4. tasandi kutseõppe ja bakalaureusekraadi vahel.
Probleemiks on pigem gruppide kokku saamine, kutseharidust meil eriti ei hinnata (kuigi vaja on just spetsialiste, mitte akadeemikuid) ja iga gümnaasiumipingist tulnud noor, kes ületab ülikooli sisendlävendi, tahab saada programmeerijaks, sest on kuulnud, et need saavad head palka ja neile on palju nõudlust. Paraku ei paljud eriti ette, mille sisse astuvad ja väljalangemine on päris suur juba esimesel kuul (15% TTÜ's). Vähemalt nii ma olen kuulnud. Need on valdkonnad, mis igale inimesele lihtsalt ei sobi.
K
Küberpetsalic  /   20:40, 26. aug 2018
Alles ronis Kaljurand küberisse. Siis nüüd järgmisena sardell. Mida nad seal küll teevad? Nad ei erista ju bitti baidist ega AND tehet XOR- tehtest.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis