Horoskoop | Eriline

PÄEVAHOROSKOOP: laupäev, 1. september 

Astroloog Maria Angel, 31. august 2018, 22:22
 PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Segased suhted hakkavad paika loksuma. Ka keerulised olukorrad õnnestub lahendada, aga ainult juhul, kui sa salatsema ja keerutama ei kipu, vaid asjale otsekoheselt lähened.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Kui oled kellegi usaldust petnud, pole mõtet teha nägu, nagu kõik korras oleks. Kõik saab korda alles siis, kui oled suutnud eksimuse heaks teha.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Sa ei pea kogu oma energiat pühendama sellele, et oma sugulaste eest hoolitseda. Nad on täiskasvanud, sul pole mingit põhjust nende tegevuse eest vastutust võtta.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Kui puhkeb torm, suudad sina imekombel rahulikuks jääda ja vajadusel tüürigi haarata. Aga kui olukord on rahulik, mõtled valedele asjadele ja ajad end närvi.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Pead enda eest seisma. Tee seda kaalutletult ja viisakalt, mõtle enne astumist läbi iga samm. Sinu sõnadel on suur jõud. Niisiis – vali õiged sõnad ja suudad maailma muuta.

Neitsi
23. august – 22. september

Ei ole vaja end piinata sellega, et juurdled, mida teised sinust mõtlevad. Isegi kui ennast süüdi tunned, ole mureta – sul avaneb peagi võimalus oma süü heaks teha.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Päevas on nii raskeid kui ka kirkaid momente. Keerulisemas olukorras toeta end positiivsete mõtetega, mängi oma peas taaskord läbi viimasel ajal aset leidnud meeldivad hetked.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Võimalik on pälvida sinusse varem kahtluse või eelarvamusega suhtunud inimese siiras poolehoid. Ole avatud, siis õnn naeratab sulle.

Ambur
22. november – 21. detsember

Tööd, mis nõuavad põhjalikku süvenemist, ei taha praegu hästi õnnestuda. Mõtete koondamine võib raskusi tekitada, ka peaksid ettevaatlik olema kokkulepete sõlmimisel.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Viimaste kuude jooksul on su elus toimunud muudatus, mis laseb sul maailma uues, hoopis helgemas valguses näha. Võta vastu see, mis sulle antakse, ja hoia inimest, kes sind hoiab.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Suurema osa ajast oled täna lihtsalt rõõmsas ja uljas meeleolus, sa ei võta midagi liiga tõsiselt ja tahad, et nii sul endal kui ka sind ümbritsevatel inimestel oleks tuju hea ja mõnus olla.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Aeg on sobiv oma mõtete ja plaanide kindlasse süsteemi viimiseks, aga ka kodu korrastamiseks või remontimiseks. Tee seda plaanipäraselt.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Neitsi! Algaval aastaringil ära end kohustuste alla mata, võta aega, et tegeleda asjadega, mis rõõmu ja rahuldust pakuvad. Arenda end valdkondades, milles oled andekas ja millega tegelemine sind tõeliselt köidab. Mistahes hobist on hea tahtmise, järjekindluse, julguse ja nutikuse abil võimalik endale sissetulekuallikas kujundada.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee