Horoskoop | Eriline

PÄEVAHOROSKOOP: neljapäev, 30. august 

Astroloog Maria Angel, 29. august 2018, 22:22
 PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Tahad saada rohkem, kui on võimalik. Võib-olla ihaldad kedagi, kes iialgi sinu omaks ei saa või siis takistab uute kontaktide loomist vastassooga asjaolu, et sa ise pole vaba.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Keegi võib sulle survet avaldada ja nõu anda. Paraku võib nõuanne halvaks osutuda – teine inimene vaatab asja oma vaatevinklist, mis ei ühti sinu vajadustega.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Ära aja segamini töiseid ja eraelulisi suhteid! Lihtsalt seetõttu, et keegi kolleegidest tundub sulle veetlev, võid teha tööalaseid otsuseid tema huvidest lähtuvalt.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Tööle keskendumine ei õnnestu. Teised inimesed mängivad selles olulist rolli – nad kas segavad sind või üritavad ahvatleda muude, huvitavamate tegevuste juurde.

Lõvi
23. juuli – 22. august

See, mis keelatud, näib eriti ahvatlev. Võid kohtuda võluva vastassoolisega ja üritada teda kiiresti võrgutada. Mängud, mida täna mängid, võivad ohtlikud olla.

Neitsi
23. august – 22. september

See, mis keelatud, näib eriti ahvatlev. Võid kohtuda võluva vastassoolisega ja üritada teda kiiresti võrgutada. Mängud, mida täna mängid, võivad ohtlikud olla.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Enne, kui midagi ütlema hakkad, pead mõtlema ka! On kange tahtmine oma arvamus välja prahvatada, see aga võib eeskätt töistele suhetele hävitavalt mõjuda.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Mingite materiaalsete hüvede saamise nimel oma veetluse mängu panemine on piiripealne teema, millega kaasnevad mitmesugused riskid.

Ambur
22. november – 21. detsember

Oled enesekeskne, tahad teistelt palju saada ja pead loomulikuks, et nad sinu käskudele ka alluvad. Mõtle hetkeks, kas sa oled seejuures õiglane? Mida sa vastu annad?

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Päevavalgele võib tulla see, mida oled kaua peidus hoidnud, ehk pahvatad ise välja mingi saladuse. Või ilmneb nüüd julgus läheneda inimesele, kelle eest oled oma tundeid varjanud.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Tunned, et sulle avaldatakse survet, sind proovitakse allutada mingitele üldistele mõttemallidele, mis piiravad sulle nii loomuomast vabadust ja sõltumatust.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Ülemus võib sulle läheneda tugevama positsioonilt, käskides teha asju, mis sulle õiged ei tundu. Või siis oled sunnitud ebameeldivate teemadega mingite inimeste poole pöörduma.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Neitsi! Uus aastaring toob sulle huvitavaid võimalusi. Kui oled palju aastaid ühe hobiga tegelenud ja selles juba meistriks saanud, siis oleks õige sellest tegevusest enda jaoks sissetulekuallikas kujundada. Uuri, kuidas äriasju ajada, vajadusel mine kursustele või konsulteeri spetsialistiga.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee