Eesti uudised

Terviseamet: menetlus MMS-i suhtes käib (16)

Toimetas Silja Ratt, 25. august 2018, 11:39
TerviseametFoto: Teet Malsroos
Terviseameti peadirektor Merike Jürilo kinnitas, et menetlus kloordioksiidi ehk MMS-i suhtes käib, kuid menetluse huvides ei saa detailidest täpsemalt rääkida.

ERR vahendab, et Terviseameti peadirektor Merike Jürilo kinnitas Vikerraadio saates "Uudis+", et seaduseid ja regulatsioone on piisavalt, mis võimaldavad teha järelevalvet ka nn piiripealsetele toodetele, mis pole seaduse mõistes ei ravim ega tervishoiuteenus.
"Meil kehtib rahvatervise seadus - ei tohi levitada väärinformatsiooni toodete kohta, mis võivad ohustada inimese elu või tervist; reklaamiseadus ütleb, et tooteid ei tohi müüa agressiivsel moel või valeväiteid esitades. Kosmeetikatoodete määrus ütleb, et kosmeetikatooted peavad olema märgistatud vastavalt sellele, mida nad tegelikult teevad ja sisaldavad. Kemikaaliseadus kehtib," loetles Jürilo.
 
Möödunud nädalal hämmastas kogu Eestit taas juhtum, mil salajasse MMS-i gruppi kuuluv eestlane kirjeldas, kuidas ta enda lapse haiget sõrme MMS-i ja DMSO lahuse abil ravib. Pildil olev sõrm nägi aga väga õnnetu välja - kommentaarides spekuleeriti, et see vajab juba amputeerimist.

Samal teemal

11. september 2018, 12:57
Facebook pani MMSi sekti grupi kinni
3. september 2018, 09:46
MMSi sõprade grupiga on liitunud ligemale sadakond meditsiinitöötajat
24. august 2018, 20:27
Tulus äri: kes täidab oma taskuid, kaubitsedes mürgise „imelahuse“ MMSiga?
24. august 2018, 00:08
AASTA KÜSIMUS: kas oma salalapse paljastamisega jahmatanud Hannes Võrno kiri tütrele on tõsi või ilukirjandus?

16 KOMMENTAARI

s
Stella 25. august 2018, 23:19
Selline ema on täielik idikas.Verevalumis sõrm leotatud soojas vees.Sellesse ilmselt on sekkumas ka Soome lastekaitse.Hea ,kui selliselt laps ära võetakse.Ei lähe poolt aastatki,kui kuuleme nutulaulu,et Soomes kiusatakse eestlasi.Aidake.
s
25. august 2018, 20:35
Sada seadust aga ühestki kasu ei ole. Kõik nad räägivad üksteisele vastu. Kas on siis raske mõni seadus ka konkreetne teha, mis tõesti on üheselt mõistetav nii rahvale arstidele kui ka posijatele.
Loe kõiki (16)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee