Laadin videot...
1
foto

Lauluväljakul möllab suur retrofestival We Love The 90s, mis on kokku toonud palju kaugete aegade austajaid. Õhtuleht uuris inimestelt, kui nad saaksid üheksakümnendatest tagasi tuua ühe asja, siis mis see oleks.

Vaata videost, mida inimesed üheksakümnendatest igatsevad. 

Jaga artiklit

14 kommentaari

X
x3m  /   21:05, 26. aug 2018
olen tähele pannud et enamasti vahitakse nutitelefonis facebooki .See facebookon ju täiesti mõtetu ajatapja ning ajuvaba loba levitaja.Facebooki ainuke kasulik rakendus on messenger kui vaja kellegile kiirelt midagi õelda või infot vahetada.Muidu täiesti tabetu asjandus koos oma laigimajanduse ja reklaamidega.Aaga kahjuks selline jama tekitab sõltuvust ja vot see ongi nutiajastu probleem.
P
Priit  /   16:13, 25. aug 2018
Mida sa siin koperdad siis, mine osta poest leht ja loe kuskil lõkke ääres, Mine kõnni bussijaama, et seal aegasid vaadata, saada telegramme, ära kasuta E-posti. Vaevalt sa ühtegi neist teed. Facebook nüüd küll süüdi kuidagi pole, mugav ja kiire infovahetus. Ja ongi, et oma asi kas kasutad või mitte. Mis inimesi rumalateks teeb on just kool. NB! Age of Empires on ja.ma. https://www.telegram.ee/vaimsus/teaduslikult-toestatud-koolisusteem-teeb-meid-rumalaks

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis