Laadin videot...
128
fotot
Coca-Cola korraldas Tallinna lahel meeleoluka jahipeo ()

Coca-Cola korraldas Tallinna lahel meeleoluka jahipeo, et panna suvele vägev punkt. Päeva vedas Daniel Levi Viinalass ja peorahva küttis tulikuumaks salapärane Nublu.

Neljapäeva õhtul viis Coca-Cola sajapealise peoseltskonna jahiga Mojito merele, et pidada maha suurejooneline suvelõpupidu Tallinna lahel. Teiste seas käisid head pidu nautimas Daniel Levi Viinalass, Victoria Villig, Uudo Sepp, Jüri Pootsmann, Anu Saagim, Juhan Särglep, Katri-Kats Palm, Grete Paia, Elina Born, Nublu ja mitmed tuntud blogijad.

Suviseid kokteile valmistas Hulkur rändbaar ja hõrgutisi pakkus grillmeister Enn Tobreluts restoranist Pull. Musikaalse elamuse pakkusid peorahvale selle suve suurim täht Nublu ja DJ Girti Suun.

Vaata säravaid peopilte ja videot!

Jaga artiklit

13 kommentaari

I
inimene  /   15:32, 27. aug 2018
ÕL kustutas minu kommentaari. Aga ütlen siis nii, et selle nublu mulin sobib ainult kultuuriliselt väga madalatele inimtüüpidele.
I
inimene  /   15:30, 27. aug 2018
Järjekordne näide sellest, et osadel inimestel puudub täielikult kultuuriline tase ja veel enam - muusikast (õigest muusikast) pole nendel üldse arusaamist. Sellise mulina peale võivad plaksutada ainult mingid kuulmishäirete ja alaarenenud mõistusega tüübid.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis