Eesti uudised

Võimud vaatavad nõutult pealt, kuidas rahvast ennast MMSiga mürgitab

Tulus äri: kes täidab oma taskuid, kaubitsedes mürgise „imelahuse“ MMSiga? (266)

Kristjan Väli; Margus Järv, 24. august 2018 20:27
RIKUB TERVIST: Terviseamet tuletab meelde, et MMSi nime all propageeritav naatriumklorit on tugev oksüdeerija, mis muundatakse happelistes tingimustes kloordioksiidiks. Ainet kasutatakse enamjaolt tööstusliku pleegitus- või desinfitseerimisvahendina ning selle tarvitamine võib põhjustada pöördumatuid tervisekahjustusi.Kloordioksiidi tarvitamine sai alguse Ameerika Ühendriikidest, kus Louis Daniel Smith tõi 2007. aastal turule preparaadi nimega Miracle Mineral Supplement (MMS). Smith mõisteti USAs 2015. aastal süüdi vandenõus, smugeldamises, valesti sildistatud kemikaali ravimina müümises ja kelmuses.Foto: Vida Press
MMSi tootmise ja turustamisega tegelev ühemehefirma Living Minerals OÜ teenis mullu selle soolaveeseguga 10 273 eurot puhaskasumit. Tartu äärelinnas Nisu tänava elumajas registreeritud ettevõte on teadaolevalt Eesti suurim „imelahuse“ tootja ja turustaja.

Äri omanik on värvika minevikuga Sven Kabanen, keda on muu hulgas kriminaalkorras karistatud kokaiini ja klubinarkootikumi MDMA omamise eest, aga ka varguse ja väljapressimise pärast. Laiem avalikkus teab teda siiski pigem kui isehakanud imeravitseja Ain Rammu omaaegset äripartnerit.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

11.08.2018
Facebook pani MMSi sekti grupi kinni
10.08.2018
ETTEVAATUST! Odavas veebipoes šopates riskid tervisega
03.08.2018
MMSi sõprade grupiga on liitunud ligemale sadakond meditsiinitöötajat
26.07.2018
Hannes Võrno: kui ma peaks varjama, et mul on tütar, siis miks ma sellest oma blogis kirjutaks?