Tallinna Lennujaama reisijateterminalFoto: Martin Ahven
Delfi 24. august 2018 20:22
Möödunud nädala leidis aset vahejuhtum, kui Tallinnast Barcelonasse teel olnud venekeelne reisija tõsteti lennult maha, kui ta nõudis lisaks eesti ja inglise keelele teenendamist ka vene keeles.

Mehe sõnul oli lennujaamas lennule suundumas palju venelasi, kes ei saanud aru, mida lennujaama valjuhääldist teada anti ning seetõttu pidevalt personalilt aru pärisid. "Mina küsisin samuti, miks on lend hilinenud ning tõin välja, et oleks kena, kui lennujaama töötajad oleksid valmis infot andma ka vene keeles," sõnas lennult maha tõstetud mees.

Seepeale kutsuti mehe väitel turvamehed ning võeti ta lennu nimekirjast maha. 

Tallinna lennujaama pressiesindaja Margot Holts on juhtunuga kursis ning sõnas, et kõnealuse mehega on ühendust võetud, et selgitada välja juhtunu täpsemad asjaolud.

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

Kommentaarid  (66)

vaevalt 26. august 2018 20:07
üsna kindel et see on valesti kajastatud ... kindel et neid venek nõudjaid on iga päev ja sadades lennujaamades üle maailma. aga kui olla sealjuures rõhutatult ebaviisakas ja/või lakku täis siis turvateenistus otsustab edasipääsu peatada ... see oli pigem mitte vene keele vaid keha keele küsimus
kas minu kommid läksid 26. august 2018 13:21
Barcelonasse äri ajama või Marbellasse päikest nautima, seltsimehed stalinlased ?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS