152
fotot
We Love The 90s teine päev (Erki Pärnaku)

Retrofestivali We Love The 90s teise päeva avaesineja oli Meie Mees, kes jõudis lavale lubatust pool tundi hiljem. Enne seda mängis Allan Roosileht plaate ja lohutas inimesi, et bänd tuleb varsti.

Lõpuks jõudis Meie Mees siiski lavale. "Laval on olla päris keeruline, kui sind, veel elus inimest, hakatakse suruma üheksakümnendatesse," seletas solist Aivar Riisalu.

"Bänd peab muusika tegemise siis ära lõpetama, kui üle poole bändist muusika tegemise ajal istub. Praegu ei istu," naljatas Riisalu. 

Kontserdi käigus pidi Riisalu aga bändile häälekamat kaasaelamist nõudma. "Aplaus on liiga väike, me oleme ikka vanad mehed, motivatsiooni oleks vaja," julgustas ta.

We Love The 90s teine päev (Erki Pärnaku)

Ansambli Twenty 4 Seven lauljatar Li Ann tervitas publikut eesti keeles. "Kuidas läheb?" uuris ta rõõmsalt. Ansambel utsitas rahvast endaga kaasa laulma, mida ka tehti. "Suur aplaus Eestile!" kiitis lauljatar.

We Love The 90s teine päev (Erki Pärnaku)

Paljud lapsevanemad on ka oma järeltulijad festivalile toonud, et neissegi süstida 90ndate muusika armastust.

Vaata galeriist, kuidas kulges festivali teine päev. 

Jaga artiklit

17 kommentaari

U
Uunu  /   14:13, 25. aug 2018
Vaat see on juba küll kurjast kui vanemad süstivad lastele.... Jätku lapsed rahule, kui tahavad siis süstigu ennast.
U
Urmas  /   10:58, 25. aug 2018
Seda vaibakloppimist võib vahelduseks kuulata ühe päeva, äärmisel juhul kaks päeva, aga kolmandal päeval ei lähe kohale, isegi kui peale makstaks, sest see on juba liiga igav! Täna on jamad esinejad ka ja sellest nürist tümakast on tõeliselt kopp ees!
Kolm päeva on liig mis liig!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis