Maailm

John McCain otsustas edasisest vähiravist loobuda (1)

Toimetas Greete Kõrvits, 24. august 2018 19:52
Senaator John McCain 2015. aasta visiidil EestisseFoto: Stanislav Moškov
USA poliitik John McCaini perekond avaldas reedel pöördumise, milles teatas, et võttes arvesse oma vanust ja raske haiguse vältimatut kulgu on senaator McCain otsustanud edasisest vähiravist loobuda.

Senaator, endine presidendikandidaat ja sõjaveteran John McCain on 81 aastat vana. Eelmisel aastal diagnoosisid arstid tal agressiivse glioblastoomi ehk aju vähkkasvaja. Perekond kirjutab oma pöördumises, et senaator on pidanud vaprat võitlust ning ületanud arstide esialgsed prognoosid.

„Kuid paraku on haiguse areng ja ea peatamatu kulg oma töö teinud,“ seisab perekonna pöördumises. „Talle iseloomuliku tahtejõuga langetas ta nüüd otsuse meditsiiniline ravi peatada.“

McCaini abikaasa Cindy ja tütar Meghan tänasid nii McCaini sõpru kui kolleege, inimesi, kes tema eest on palvetanud ning eriti arste ja hooldajaid, kes McCaini tervise eest on hoolitsenud.

Cindy McCain kirjutab Twitteris: „Armastan oma abikaasat kogu südamest. Jumal õnnistagu kõiki, kes minu mehe eest sellel teekonnal hoolt on kandnud.“ Ka paljud McCaini kolleegid ja tuttavad USA poliitikamaastikul hoiavad McCaini perekonda oma mõtteis ja palveis.

Samal teemal

29.08.2018
Eestit esindavad John McCaini matustel kaks ministrit
26.08.2018
PAET: McCaini surmaga jäi Eesti ilma põhimõttekindlast sõbrast ja liitlasest
26.08.2018
Ilves: Eesti võiks NATO peakorteri McCaini järgi nimetada
26.08.2018
Suri Putini ja Trumpi armutu kriitik John McCain

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee