250 KLÕPSU PÄEVAS: Kiiruskaamerad tabasid selle aasta esimesel poolel üle 45 000 kihutaja.Foto: Ilmar Saabas / Ekspress Meedia
Arno Põder, Margus Järv 26. august 2018 12:23
Enim kihutajaid jäädvustas Tallinnas Kristiine keskuse juures asuv kiiruskaamera, millel olid tihedalt kannul Murastes ja Puhu ristis luuravad salasilmad.

Enim kihutajaid jäädvustas Tallinnas Kristiine keskuse juures asuv kiiruskaamera, millel olid tihedalt kannul Murastes ja Puhu ristis luuravad salasilmad.

Tänavu esimesel poolaastal saatis politsei laiali 45 355 kiiruskaamerate trahviteadet ja pidas teedel kinni veel 15 189 kihutajat. Õhtuleht uuris lähemalt rohkem kui 2000 kiiruskaamerate trahvi, mille politsei avaldas ametlike teadaannete veebilehel, sest neid ei õnnestunud tähitud kirjaga kätte toimetada.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (67)

BMW, Mercedes, Lexus 28. august 2018 09:35
Siin kommentaariumis on üle poolte kelle pole endal autotki, ei juhilubasid, ega oska juhtida mootorsõidukeid (autot, motikat), kuid "teavad" miks mõned teistest kiiremini sõidavad. Neist keegi pole kirjutanud ühtegi kiirustamise põhjendust, analüüsi ega isegi mitte selgitust. Nende meelest on süüdi ainult BMW, Mercedes või Lexus. kes on väikeste ajudega juhid. Ainult kuidas need väikeaju mehed on endale niikallid masinad seotanud ja need "suurte-tarkade" ajudega siinsed tigekommentaatorid, heal juhul mõne rondiga saamatult sõidavad, enamasti aga jalgrattaga jukerdavad?
Nende siinsete kommenteerijate arust on kõik paremate autode omanikud, kiiremini sõitjad siinsetest "suurte-tarkade" ajudega tigekommenteerijatest rumalamad.
Kas hoopis ei ole tegemist haigetega, või töötute maakatega, või lihtsalt labased sõimajate-targutajatega, kellede ajumahu alamõõdulisuses võib nende endi kirjutiste põhjal iga lugeja ise veenduda.
Poliitik 27. august 2018 20:35
Kiiruskaamerate eesmärk pole kiirusi alandada vaid eelarvet täita. Mida rohkem kihutajaid, seda parem.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS