Marko Atso (Alar Truu)

"Mina vaatasin ja kuulasin Cerlit, kuid tegelikult oleksin kohe tahtnud ta voodisse krabada!" meenutab legendaarne trummar Marko Atso oma tundeid õhtust, mil ta oma kallima, tänase kihlatu Cerli Sarvega esimest korda kohtus.

Cerli (36) ja Marko (44) kohtusid 2014. aasta 4. aprillil Pärnu Kuursaalis Metsatöllu kontserdil.

"Nad hakkasid autogramme jagama ja ühel hetkel tekkis meil Markoga silmside," meenutas Cerli. Kui ta Markole juurde astus, et autogrammi küsida, haaras mees talt randmest ja naisel käis käest säde läbi.

Kuna mõlemad olid tutvusmishetkel suhtes - Marko kooselus ja Cerli abielus -, ei olnud asjade kulg aga nii kiire ja lihtne, kui kahe vaba inimese puhul.

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas.

Jaga artiklit

5 kommentaari

M
ma vaatasin ka pilte feissis  /   19:10, 24. aug 2018
sellest Cerlist- iga pildi peal sihuke krohv peal, et oma näojooni alt ei paistagi. 36 aastase kohta ikka väga kortsus nägu. Näeb oma mehe vanune välja küll.
T
tutvumised  /   19:03, 24. aug 2018
...Eesti moodi- ikka vahitakse ja krabatakse neid, kel perekond...Vabandust, aga mis kuramuse "jutt" saab läbi käia, kui sa, naine oled abielus ja laste ema??? Marko Atso vaadaku siis ette...küllap naine oma lastekarja keskelt vahel ikka mõnele kontserdile satub ja seal ka kindlasti mõne muusikuga kohe ka silmside tekib...

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis