Kooli ABC | Sisuturundus

Mida muud peale vihikute ja pliiatsite lapsele kooliaastaks vaja? 

UM5.ee, 24. august 2018, 15:04
Vihikud, pliiatsid, koolikotid, uued rõivad – on kümneid asju, mida koolilapsele õppeaastaks vaja. Uuem Viis OÜ (www.um5.ee) toob aga välja veel kolm asja, millele tähelepanu pöörata.

Kummikud. Sügis on saabumas ning ilmad lähevad üha vihmasemaks. Et hoida lapse jalad kenasti kuivas, tasub lisaks talvesaabastele valida kummikud. Demar ettevõte toodab kvaliteetseid kummikuid, mille valmistamiseks kasutatakse keskkonnasõbralikke materjale. Kvaliteetsed PVC materjalist kummikud on veekindlad, vastupidavad, jalas mugavad ning neid on lihtne hooldada. Materjal on kahjutu inimese nahale ning seda materjali võib kasutatada ka meditsiini- ja toiduainetööstuses.

Demari valikus on termokummikuid nii kõrge ja laia kui kitsa ja madala jalaga lastele.

Polulaarseimaks mudeliks on Mammut termokummikud, mille voodriks on naturaalne lambavill. Vooder käib mugavalt krõpsudega välja, seega saab neid kummikuid kanda nii sooja suveilmaga kui ka lörtsi, vihma ja lumega. Kummikud kannatavad külma kuni 30 miinuskraadi muutumata sealjuures rabedaks.

Samuti on Demari valikus hulk talvesaapaid lastele, mis on väga kvaliteetsed ja mõistliku hinnatasemega. Talvesaabaste voodriks on samuti naturaalne lambavilla vooder!

Peale laste kummikute leidub Demari valikus ka jalavarje täiskasvanutele.

Laualambid. Laste silmade tervis on teema, millele tuleb tõsist tähelepanu pöörata. Laps loeb, kirjutab ja õpib laua taga – niisiis peaks tal olema ka hea laualamp. Tirossi LED lampide oluliseks plussiks on tugevad valgusvihud ning suunatav valgus tänu paindlikule kaelale. Kõnealustel lampidel on värvivahetuse eelised: soe, külm ja sinine valgus. Neist viimane on näiteks arvutiga töötamisel hea valik. Paljudel Tirossi laualampidel on ka timmerdamise funktsioon, tänu millele saab neid ka kasutada lastetubades öölampidena.

Joogipudel ja võileivakarp. Koolipäevad kipuvad tihtipeale õige pikaks venima. Et lapsed õhtupoolikul nälja tekkides ei sirutaks kätt limonaadi ja krõpsupaki järele, võiks neile kaasa panna näiteks joogipudeli vee tarvis ja võileiva. Uuem Viis OÜ soovitab selleks kasutada Herevini joogipudelit ja võileivakarpi, mis on kvaliteetsed ja nägusad. Salatite jaoks on valikus ka eraldi salatikarbid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee