Eesti uudised

Deniss Boroditš lahkub Reformierakonnast (45)

Ohtuleht.ee, 22. august 2018 21:46
Deniss Boroditš Foto: Martin Ahven
Tallinna Linnatranspordi juht ja riigikogu liige Deniss Boroditš teatas, et lahkub Reformierakonnast.

"Olen elus alati järginud põhimõtet, et kõike tuleb teha südamega ja jõudu säästmata. Sellest lähtusin ka neil aastail, mil kuulusin Eesti Reformierakonda. Andsin erakonnale endast parima ja erakond andis mulle vastu võimaluse poliitiliseks eneseteostuseks Riigikogus ning innustavaks kogemuseks käivitada ning juhtida erakonna Ida-Virumaa organisatsiooni. Ometi küpses minus otsus poliitikast lahkuda ning otsida uusi väljakutseid," kirjutas Boroditš sotsiaalmeedias.

Samal teemal

"Kui võitsin konkursi TLT AS juhatuse esimehe kohale, arvasin, et minu siirdumine suure ettevõtte tippjuhiks ei kutsu erakonnas esile valulist reaktsiooni. Ometi läks teisiti. Mõistan, et ka kõige tasakaalukamatel ja läbinägelikematel poliitikutel on raske arvestada tõsiasjaga, et ettevõtlus ei hooli poliitilistest eelistustest ja sümpaatiatest, vaid siin kehtivad majandusloogikast tulenevad reeglid. Kuna ma ei soovi tekitada erakonnas lisapingeid ning ligi 2000 töötajaga suure organisatsiooni juhtimine ei jäta aega intriigidega tegelemiseks, tõmban oma poliitilisele tegevusele lõplikult joone alla ning lahkun Reformierakonnast," seletas ta.

Esialgu jätkab Boroditš Tallinna linnavolikogu liikmena, aga kui volikogu töö hakkab TLT AS-i juhtimist segama, lubab ta taanduda.

Samal teemal

06.08.2018
Reformierakonna valimisprogrammi lubadused: ühtne eestikeelne kooliharidus, kooli 6-aastaselt ja õpetaja palk üle 2000 euro
23.07.2018
Annely Akkermann liitus Reformierakonnaga ja kandideerib riigikogu valimistel