(PZU)

Juulis sai üks autojuht erakordselt ebameeldiva üllatuse osaliseks, kui tema maasturile vajus peale maakividest ehitatud müür.

Nõrguke müür vajus peale parkinud autole ning tekitas omanikule 4300-eurose kahju. 

Ent kummalisi kindlustusjuhtumeid oli läinud kuul täisigi. Näiteks pöördus üks sõidukijuht kindlustusse pärast seda, kui oli läbi sõitnud teetööde käigus maha pandud segust, mis jäi rattakoobastesse, auto külgedele ning põhja külge.

Ent palju on kindlustus pidanud tegelema ka raskete liiklusõnnetustega. PZU sõidukikahjude juhi Jaanus Tanne sõnul paistab sünge liiklusaasta välja kindlustusturul ning olukorra edasine paranemine on liiklejate kätes.

„Päikeselistel ja soojadel suvepäevadel oleme näinud liikluses lausa kriminaalset hulljulgust ja hoolimatust, mis kajastub liiklusõnnetuste ja –ohvrite arvus. Hämarad õhtud ja sagenevad vihmahood on juba käes, mis peavad kaasa tooma suurema ettevaatlikkuse – eriti kuna kooliaasta on kohe algamas.“

Jaga artiklit

10 kommentaari

P
polegi nimele  /   13:59, 23. aug 2018
mul on sulle üks küsimus, kas sa koolis lugemist õppisid muidugi sai auto kannatada ja autojuht suure rahalise kaotuse. mis reeglitele "polegi nime" komendeerimine siis vastab
M
Maamees  /   22:36, 22. aug 2018
Kui siia paar nulli juurde panna siis saame rääkida hiigelkajust.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis