Krimi

Uudis algselt avaldatud kell 7.04

LUGEJA FOTOD | Trammile otsa sõitnud mootorratas lahvatas leekidesse, juht hukkus  (40)

Ohtuleht.ee, 22. august 2018, 10:47
Foto: Lugejafoto
Kolmapäeval 20 minutit pärast südaööd juhtus Tallinnas Pärnu maantee ja Vineeri ristmikul raske liiklusõnnetus, milles hukkus 31aastane mees.

Esialgsetel andmetel sõitis mootorrattur suurel kiirusel üle Pärnu maantee silla Kesklinna poole ning põrkas kokku vasakpööret sooritanud trammiga. Kokkupõrke järel süttis mootorratas põlema. Sõidukit juhtinud mees suri saadud vigastustesse sündmuskohal.

„Antud ristmik on koht, kus me sageli mõõdame kiirust. Täna öösel toimunud õnnetust nägid pealt ka patrullpolitseinikud, kes tegelesid samal ajal ühe tabatud kiiruseületajaga. Sellised õnnetused näitavadki, et ainult järelevalvega ei ole võimalik liiklusõnnetusi ära hoida. Liiklusohutus algab eelkõige meist endist,“ lausus Politsei- ja Piirivalveameti juhtivkorrakaitseametnik Sirle Loigo.

Õnnetuse ajal oli valgusfoor lülitatud kollasele vilkuvale režiimile. 

Hukkunud 31aastasel mehel puudus juhtimisõigus ning ta on varasemalt karistatud erinevate liiklusrikkumiste eest. Ekspertiisi käigus selgub, kas mees oli õnnetuse hetkel kaine. Mootorrattur kasutas kaitsekiivrit.

Politsei arvab, et õnnetuse üheks põhjuseks võis olla liigne sõidukiirus. Täpsemate asjaolude välja selgitamiseks alustati kriminaalmenetlust. Juhtunu üksikasjad, sealhulgas juhi võimalik joove, selgitatakse välja menetluse käigus. 

 

Liiklus oli sündmuskohal mõnda aega häiritud.

Samal teemal

27. august 2018, 00:01
Hukkunud mootorratturi ema: „Ta oli liiga noor, et ära minna!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee