Eesti uudised

Roosiks löödud pudelid, taskunoad ja relvaga ähvardamine – turvatöötaja ameti telgitagused (4)

LISA KOMMENTAAR

21. august 2018 09:40
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
... 21. august 2018 10:05
kui oled mees, lähed ja näitad, kuida olla turvamees. Mitte ei latra siin.
Turvateenuste 21. august 2018 12:36
hinnad tõusevad aastast aastasse aga peale invaliidsuspensionäride ja muidu kribude ja kohtlaste seal tööl ei ole. Sellise töötasu eest normaalseid turvatöötajaid ei leiagi. Kui pensionile lähen ja mälukaotust põdema hakkan lähen samuti turvateenistusse tööle.
vanaisa 21. august 2018 08:57
No jah, Villu meelest on neid juhtumeid vähe. Aga ka need võiks olemata olla. . . kui TT-l oleks ka õigused. Paraku ainult kohustused. Pätil on õigused. . . kohustusi ei ole. Samas on patrullautos üks TT. Politseiautos on kaks PL. Pidevalt kärbitakse . . . aga kasum on miljonites. Antud ajal on turvapatrull kui vaatleja, sest mida teed üksi. . . uksed lukku ja minema. Tallinnas ja Harjus veits parem olukord. Seal on teine auto lähemal, et appi tulla. Oli FALC ja teine juhtkond. . .pätid kartsid. . .nüüd, ei karda nad isegi politseid, sest neil on õigused. . . .
nonoh 21. august 2018 07:58
hea, et pätid on anonüümsed. Nende asemel teame tavainimestest, nende pereprobleemidest, suhteprobleemidest, kelle nimed avaldatakse intrigeerivates artiklikestes mõnitamiseks kommentaariumides. Lapsalkohoolikud ja lapsptid saavad lastetoetusi ja on anonüümsed. Muidugi on nad kõik õrnahingelised ja vajavad , et neid mõistaksime.