Pavel Botsarov ja Marko Reikop roosiaia vastuvõtul (Kuvatõmmis ERR videost)

Taasiseseisvumispäeval presidendi roosiaia vastuvõtul käinud külalised said muusikalise üllatuse osaliseks, kui lavalauad hõivas venekeelne räpipunt Catapulta.

Marko Reikop uuris ERR-i otseülekandes bändiliikmelt Pavel Botsarovilt, kuidas tema vastuvõtule sattus. "Kutsuti. Tulime näitama uut elektroonilist muusikat," ütles Pavel. Mees tunnistas, et ta oli väga üllatunud, kui sai kutse vastuvõtul esineda. "Ma arvan, et igaüks tahaks presidendile oma muusikat näidata ja mängida."

Reikopi küsimusele, kas president ka räpparite laulusõnad üle kontrollis, et mehed laval midagi väga roppu ei ütleks, muigas Pavel, et seda ta ei tea. "Võib-olla kontrollis. Mul oleks hea meel. Ma ei tea, ta pole mulle öelnud," naeris ta. 

Catapulta muusikat iseloomustas Pavel kui hästi tantsulist, elektroonilist ja venekeelset Inglismaa mõjuga räppmuusikat. 

Catapulta sündis Eestis tegutseva venekeelse räpigrupeeringu Gorõ Lana liikmete soovil. “Otsustasime selle bändi teha, sest ei ole emakeeles sarnast asja eriti kuulnud. Paar aastat tagasi LOWK ja MF Lef tegid esimesed katsetused ja hiljem liitusin juba mina ja nii see läks," on Pavel rääkinud veebilehele legendaarne.ee. 

Jaga artiklit

12 kommentaari

A
arvan  /   23:25, 21. aug 2018
Catapulti vanemad olid 27 aastat tagasi aljoša musitajad ja lilledega
vehkijad.Kas roosa fliisjakk on noormehele sellisel peol väärikas?
A
aga ikkagi  /   23:01, 21. aug 2018
Kui noormees intervjuud andis, oleks võinud käed taskust välja võtta. Või on see nende bändi stiil: käed taskus.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis