Laadin videot...
1
foto

"Maksud sõidavad" eestvedajate initsiatiivil kogunes taasiseseisvumispäeval Kuusiku lennuväljale hulk rahvast, kelle seas oli ka raadioajakirjanik Margus Lepa.

Lepa kutsus inimesi üles mitte võtma kõiki seadusi, mis Toompealt tulevad, enesestmõistetavalt ning olema tark ja mõtlema sellele, kellele need otsused kasulikud on.

"Need, kes lihtsalt alluvad võimule, on lollid!" teatas Lepa.

"Nad [inimesed] ei kasuta oma aju selleks, milleks see aju meil on. Nad ei mõtle käskude üle järele, neid ei huvitagi asja sisu. Kui meil tehakse midagi, siis esimene küsimus, mis meil tuleb esitada, on, kellele see on kasulik. Kas see on kasulik riigile ja rahvale või on see niisugune tilguti, mis hoiab käigus rahvusvahelist raharinglust?" seletas Lepa.

Vaata Margus Lepa kõnet Õhtulehe videost!

Jaga artiklit

110 kommentaari

D
De Facto  /   19:01, 23. aug 2018
Vabariigi aastapäeval Lätti alkoholi tooma sõitvad tegelased saavad olla kas alkosõltlased või piiratud arenguga: kui see viin siin nii kallis on, siis milleks Lätti sõitmiseks raha kulutada? Jäta ta ostmata - tegemist pole ju eluks vajaliku vedelikuga.
M
MTi  /   04:26, 23. aug 2018
Lugedes neid kommentaare siin ,siis vist ikka jõuab selle lääpavajunud euroriigi külilivajumise ära näha,sest nii rumalate ja pugejalike inimestega päris riiki ei pea.Ülim pugejalikkus,lamba pilguga seadusest kinni hoidmine ja teineteise peale koputamine ei ole aruka kodaniku eluviis.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis