Eesti uudised

ÕL VIDEO | Margus Lepa "Maksud sõidavad" kogunemisel: need, kes lihtsalt alluvad võimule, on lollid! (110)

Ohtuleht.ee, 20. august 2018, 20:48
Foto: Marvel Riik
"Maksud sõidavad" eestvedajate initsiatiivil kogunes taasiseseisvumispäeval Kuusiku lennuväljale hulk rahvast, kelle seas oli ka raadioajakirjanik Margus Lepa.

Lepa kutsus inimesi üles mitte võtma kõiki seadusi, mis Toompealt tulevad, enesestmõistetavalt ning olema tark ja mõtlema sellele, kellele need otsused kasulikud on.

"Need, kes lihtsalt alluvad võimule, on lollid!" teatas Lepa.

"Nad [inimesed] ei kasuta oma aju selleks, milleks see aju meil on. Nad ei mõtle käskude üle järele, neid ei huvitagi asja sisu. Kui meil tehakse midagi, siis esimene küsimus, mis meil tuleb esitada, on, kellele see on kasulik. Kas see on kasulik riigile ja rahvale või on see niisugune tilguti, mis hoiab käigus rahvusvahelist raharinglust?" seletas Lepa.

Vaata Margus Lepa kõnet Õhtulehe videost!

Samal teemal

17. oktoober 2018, 13:48
GALERII | Liiga kõrgete aktsiiside vastu protestijad on jälle hoos. Seekord avaldatakse meelt Toompeal
20. august 2018, 14:35
ÕL GALERII JA VIDEO | „Maksud sõidavad“ kogub rahvast Kuusiku lennuväljale: „Me tahame poliitilist vastutust poliitikute poolt!“
18. august 2018, 12:40
ÕL FOTOD | Millest Vabaerakond oma kinnisel koosolekul rääkis?

110 KOMMENTAARI

d
De Facto 23. august 2018, 19:01
Vabariigi aastapäeval Lätti alkoholi tooma sõitvad tegelased saavad olla kas alkosõltlased või piiratud arenguga: kui see viin siin nii kallis on, siis milleks Lätti sõitmiseks raha kulutada? Jäta ta ostmata - tegemist pole ju eluks vajaliku vedelikuga.
m
MTi 23. august 2018, 04:26
Lugedes neid kommentaare siin ,siis vist ikka jõuab selle lääpavajunud euroriigi külilivajumise ära näha,sest nii rumalate ja pugejalike inimestega päris riiki ei pea.Ülim pugejalikkus,lamba pilguga seadusest kinni hoidmine ja teineteise peale koputamine ei ole aruka kodaniku eluviis.
Loe kõiki (110)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee