Tõnis Mägi (Aldo Luud)

Nädalavahetusel kogunes rahvas Eesti vabariigi 100. sünnipäeva puhul lauluväljakule, et maha pidada üks suur Üheslaulmine. Üritusel esinenud Tõnis Mägi sõnas, et vaatamata üldisest positiivsest emotsioonist oli arusaamatu kõrge piletihind, vahendab Kroonika. 

Paljud inimesed pahandasid juba enne üritust, et piletihind on liiga kõrge - täispilet maksis 13 eurot, pühapäeval kohapealt ostes aga lausa 15 eurot.

"Üks tõrvatilk meepotis siiski on sellest üritusest rääkides, et miks pidi olema see raha. Eesti 100 on ometigi. Natukene piinlik on. Suur ja väga kurb põhjus oli ikka see raha, miks ei oleks võinud olla piletihind sümboolselt üks euro ja 00 senti, siis oleks ka sümboolselt see 100 ka seal olnud," ütles Tõnis Mägi, kes Üheslaulmisel esinejana üles astus.

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas. 

Jaga artiklit

104 kommentaari

2
2x enesereklaam - esmalt pildil olles esinemisega ja siis pildil olles ürituse kritiseerisega millel võeti nõuks osaleda.. LOL   /   14:12, 22. aug 2018
Oma meelsust saab näidata asja mitte kaasa tegemisega,
mitte aga kaasa tegemisega ja siis tagatjärgi targutamisega.
.
mitte ühelgi esinenud eestlauljal-solistil ei olnud enesekehtestamise julgust ja oidu seada enda esinemise eeltingimuseks pileti hinna lae seadmist – a la "tulen sinu rahvaüritusele eestlauljaks vaid siis kui sa korraldajana pileti hinnaks paned 15 euro asemel maksimaalselt 5 eurot ja mitte rohkem."
Aga tragikoomiliselt lõbus on ju see, et kulturnikud võistlevad üksteisega "feimi pärast" ja sellel üritusel osalemine oli opurtunistlik võimalus rahvale enda nägu näidata, enese nägu jälle meelde tuletada, et see- ja naasuguse nimega kulturnik on olemas ja seeläbi enesele reklaami teha, mistõttu seda võimalust ei lastud mööda..
Tunnetate irooniat? Kas te ka suudate ise tunda eneseirooniat – kulturnikud?
J
Juhan.  /   08:32, 22. aug 2018
Roosiaia peoks oli raha vaja selleks piletid lauluväljakule.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis