Taroskoop | Eriline

NÄDALA TAROSKOOP: mida toob 20. kuni 26. august tosinale tähemärgile?

Mirai Ayashii, 20. august 2018, 12:31

11 KOMMENTAARI

v
vanamees/ 22. august 2018, 06:09
kerjamine on meil au sees !
a
astro7/ 21. august 2018, 13:29
Praegune maailma poliitikas valitsev olukord on just selline enesekehtestamise situatsioon. Üks riik püüab teist näidata halvas valguses, otsib teise nõrku kohti. Loomulikult ei ole halvustatav riik halb, vaid halvustatakse ikka seetõttu, et soovitakse rünnata, kehtestada ennast. Kui soovitakse lahendust, siis tullakse vastu. Kui ei soovita asjaga tegeleda, siis tõrjutakse vastast valetamisega.
Üritage nüüd, neid nõuandeid järgides ajakirjanduses esitatavatest artiklitest ka aru saada. Jälgige, kuidas poliitikud üritavad ennast kehtestada, tehes teile toredaid üritusi, tulles sõnaliselt teile vastu. Teadke, et kui meid tabavad emotsioonid - viha , rõõm, kurbus -, siis me ei ole võimelised loogilise mõtlemisega ja juurdlemisega tegelema, vaid meil tekib ürgne reaktsioon sellele ja manipuleeriv poliitik teab seda.
a
astro6/ 21. august 2018, 13:15
Ainult tõsiselt haige ja kustunud inimene ei ole võimeline ennast kehtestama. Näiteks vanadekodust kaotsi läinud vanainimene on üks selline näide. Inimene ei olnud rahul sealsete tavadega, ta lihtsalt tegi vehkat. Andis märku, et tema soovib asju teistmoodi korraldada, tema on olukorra kontroll. Või võtame näiteks klassikalise pere vägivalla - keegi pereliikmetest püüab asju seada oma tahte järgi. Sama ka näiteks koolis: õpilane on väsinud, jääb tunnis magama või õpilane on igavast tunnist tüdinenud ja hakkab teisi häirima. Loomulikult saadab õpetaja magaja delikaatselt vahetunni ajal taha pinki ja tunnisegaja esimesse, ning haarab tunnisegaja endaga koos õpetatava materjaliga kaasatavasse vestlusse. Seega mõlemad indiviidid püüdsid oma vajadusi kehtestada, kuid asi lahendati - hundid söönud, lambad terved näitel. Seega, et enda kehtestamisel võitu saada, me peame olukordi ja kaaslasi hästi tundma ja leidma üles nende nõrgad kohad. Et panna teist indiviidi enda järele jooksma, peame ta tegema endast sõltuvaks ja see kehtib kõigele.
a
astro5/ 21. august 2018, 12:57
Me näeme sõbranna pihtimusest, et viis kuidas inimesed ennast kehtestavad on erinevad, tavaliselt viis valitakse oma päikesemärgi kohaselt või siis käitumistüübi järgi, mis meil on eriti hästi omandatud. Nagu öeldud, vahendeid ei valita, kõik on hea, mis toimib. Loomulikult kolisid sõbrannad lahku. Me katsetame kogu aeg läbi viise ja vorme, kuidas ennast kehtestada, sest sellest sõltub meie ellujäämine, see on ürgne evolutsiooni kingitus.
a
astro5/ 21. august 2018, 12:50
Tsiteerime sõbranna kirja toimetusele edasi: . . . Näiteks pole tema riidekapis mitte ainult puhtad, vaid mustad riided. lisaks viskab ta kappi ka raamatuid, kosmeetikat ja isegi prügi. Vahel olen avastanud ta kapist roiskumaläinud sisuga prügikoti. Sellest pole aga mõtet temaga rääkida, sest taolistel hetkedel käitub ta lihtsalt süüdimatult ja ütleb, et teda ei huvita, kus prügi on. . . .
a
astro4/ 21. august 2018, 12:42
Ühest ajakirjast leidsin ma huvitava kirjutise just sellise näite kohta, kus kaks sõbrannat üritasid elada koos ühises toas ja loomulikult olid mõlemad domineerivad tüübid, seega üritasid ennast üksteise suhtes kehtestada. Kuna looduslikud variandid on mitmekesised ja ole keelatuid viise - tapmisest peasilituseni -, siis huvitav oli lugeda ühe sõbranna pihtimust ajakirjale, kuidas ta seda tegi.
Ta kirjutab nii: . . . Ei läinud kaua, kui pärast meie kokkukolimist tabasin teda pidevalt nutmas või siis hüsteeriliselt naermas. Samuti vaheldus liigne unisus hüperaktiivsusega. . . . Skisofreenikute seas on üldjuhul kaks äärmust - pedandid ja absoluutselt korrapäratud inimesed. Tema on üks viimaste seast.
a
astro3/ 21. august 2018, 12:28
Kui me sünnime, siis esimene asi mida me ära õpime, on enesekehtestamine: imik teeb kõva kisa, tingimused kuhu ta välja jõudis, on tema jaoks stressi tekitavad, imik nõuab tähelepanu koondumist temale, ta üritab ennast kehtestada ja saab olukorras võidu.
Me elame üksteise kõrval endid kogu aeg kehtestades ja seda iga päev ümbruskonna ja teistega lävides, see on meie peaeesmärk elus.
a
astro2/ 21. august 2018, 12:20
Me peame teadma, et meie küüned, juuksed, silmade värv ja teiste looduslike indiviidide soomused, karvad, uimed, sarved, sõrad ja ka taimede iseäralikud vormid on põhjustatud teatud viiruste ja bakteritega nakatumise4 tendentsist. Seega viirused ja bakterid dikteerivad maal evolutsiooni. Neist antud keskonda sobivad vormid jäävad ellu, teised hukkuvad. Mida puhtamas ja steriilsemas keskonnas indiviid elab ja toimib, seda näiteks karvutum ta on. Kasvajate ravimisel on eredalt näha, millised tunnused peale ravi otseselt kaovad, kuid see sõltub ka viiruse vastupidavusest.

a
astro1/ 21. august 2018, 12:08
Nagu Te märkate, on astroloogilises plaanis inimesed ja nende väljendusviis mitmepalgeline. Põhjus selleks on sündimise aeg, seega biorütm - talvine laps saab pooleaastaseks suvel ja suvine talvel, seega Eesti tingimustes on pooleaastasel beebil vastavalt sünniajale, erinevad tingimused olmeks -, ka vastavalt sessoonselt saadaolev toit - keemilised elemendid põhjustavad teatud organite ja kehaosade suurenemist või arengu peetust; vastavalt sellele, kuidas meie keha ainevahetus töötab, kujuneb välja ka indiviidi iseloomu nüansid. Astroloogia ei hakka teile neid keerulisi algpõhjusi tavaliselt välja tooma, vaid tegeleb selliste kehas toimivate, keemiliste protsesside tagajärgede kirjeldamisega ehk iseloomu kirjeldamisega ja kuidas see iseloom keskonnas hakkab toimima. ( järgneb)
m
M./ 20. august 2018, 15:24
Hakkab peale, muudkui aga maksa jälle. Unustagu ära!
m
M./ 20. august 2018, 15:24
Hakkab peale, muudkui aga maksa jälle. Unustagu ära!

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee