2
fotot

Samal ajal, kui suur osa Eestist elas kaasa Tallinna lauluväljakul kaikunud üheslaulmisele, leidis Šnelli pargis aset ehmatav vahejuhtum. Hirmunud pealtnägija kirjeldas Õhtulehele, kuidas varem meedias kajastatud 20liikmelise ohtliku noortekamba liige ahistas üht tüdrukut, kes hüsteeriliselt nutvana kiirabiga minema toimetati.

"Jalutasime sõbrannaga Šnelli pargis, kui üks tšikk hüseeriliselt vastu jooksis. Seal oli noortekamp ja üks kuttidest küsis, et mis juhtus. "Ta käperdas mind!" karjus tüdruk. Kutid jooksid siis kiiresti kedagi teist kutsuma, et üheskoos peksa anda või midagi," kirjeldas pealtnägija kella kümne ajal õhtul arenema hakanud sündmusi.

Pealtnägija on veendunud, et tegemist oli kurikuulsa ja ohtliku noortekambaga, kellel on juba politseiga tegemist olnud ja kellest Õhtuleht kirjutas 7. augusti artiklis "Tallinnas terroriseerib inimesi 20liikmeline ohtlik noortekamp". Täiesti kindlalt ta seda siiski väita ei saa.

"Neid noori oli väga palju, seal oli poisse ja tüdrukuid, eestlasi ja venelasi. Nad liikusid väiksemate gruppidena eraldi, kuid oli aru saada, et nad olid koos," kirjeldas pealtnägija. Noored paistsid olevat kained, kui välja arvata üks noormees, kes üksipäini muusika käima pani ning sellele kaasa jörises ja tantsis.

"Kõndisime pargist ülevalt alla, sest tahtsime Selverisse poodi minna. Kui tagasi välja tulime ja pingile maha istusime, nägime, kuidas kiirabi sõitis mööda kõnniteed. Ühel tüdrukul olevat paha olnud," kirjeldas pealtnägija.

"See tüdruk karjus ja nuttis hüsteeriliselt. Ta ei teinud mehe vabandust kuulmagi. Üks teine tüdruk hoiatas, et nad vaiksemaks võtaks, sest muidu kutsutakse neile politsei," kirjeldas pealtnägija.

Kiirabi kannatanut ei leidnud ja lahkus, kuid naasis peagi tagasi sündmuskohale. Tõenäoliselt ei soovinud tüdruk meedikutega tegemist teha, sest teisel korral tassisid noored karjuva ja röökiva tüdruku ise kiirabiauto juurde.

Umbes 15-17aastane neiu, kelle kiirabi lõpuks minema toimetas, paistis kõnealuse kurikuulsa kamba liige olevat või vähemalt oli ta nendega tuttav.

Õhtulehega rääkinud linlane tunnistas, et tema ja ta kaaslane lahkusid pargist võimalikult kiiresti, sest ei tundnud ennast enam turvaliselt.

"Kui sellel kambal oleks tahtmist, võiks ükskõik kes tänava peal peksa saada ja pääsu ei oleks. Praegu on piisavalt pime, teisi inimesi on vähe ja nad liiguvad grupiti. Tahad ülespoole ära joosta, aga sealt jalutavad juba järgmised vastu," muretses pealtnägija.

Jaga artiklit

124 kommentaari

L
Liberaal  /   18:22, 26. aug 2018
Elagu liberaalne riik!
T
tore siis  /   18:41, 21. aug 2018
ootame kes tapetakse

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis