3
fotot
The Prodigy 2016. aastal toimunud Õllesummeril (Jörgen Norkroos)

Weekendi viimasel õhtul astub üles maailmakuulus artist The Prodigy, kelle esinemise kajastamise profikaameratega keelas festivali korraldaja ära.

Weekendi meediajuht Gunnar Viese saatis täna pärastlõunal ajakirjandusele teate, milles seisab, et Briti elektroonilise muusika ansambli esinemisel on profikaamerad keelatud ning bändi esinemise ajaks konfiskeeritakse kogu tehnika.

"Palume kõigil Photo ja Photo+ pääsme omanikel tuua kaamerad hiljemalt 21:10 Kuursaali esimesele korrusele, kus neid sel ajavahemikul valvatakse. Kõigile kaameratele tuleb peale märkida oma täisnimi ja telefoninumber. Kaamera saab tagasi ainult isikut tõendava dokumendi alusel," seisab välja saadetud kirjas. "Professionaalse fototehnikaga kell 21:15-23:15 ühestki väravast festivalialale ei pääse."

Samuti viidatakse kirjas, et turvameeskonnale on antud korraldus kõik, kes reeglit rikuvad, alalt välja eskortida. Lisaks kaotab kehtivuse käepael.

Jaga artiklit

7 kommentaari

K
Kristiina  /   01:06, 19. aug 2018
See on väiklane jura.
U
Urrr  /   22:08, 18. aug 2018
Saaks aru, et The Prodigy oleks midagi erilist ja võimast aga kamp vanu peere keskimas ringi ja igavat muusikat tegemas... no ma ei tea....

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis