Eesti uudised

Tarand erakonda astuma ei kipu: ma ei kavatse end kellegagi siduda olukorras, kus valimised on järgmise aasta märtsis (32)

Eesti Päevaleht, 18. august 2018, 10:38
Indrek Tarand.Foto: Teet Malsroos
Laupäeval ilmunud Eesti Päevalehe intervjuus ütleb Eesti poliitika kõige ihaldatum peigmees Indrek Tarand, et tema ümber toimuv lehmakauplemine jätab teda külmaks - vähemalt aasta lõpuni.

Kui Vabaerakonna esimees Andres Herkel esmaspäeval teatas, et Tarandist võiks saada erakonna peaministrikandidaat, riivis poliitik oma maamajas parasjagu juustu, ega teadnud pealinnas toimuvast mitte kui midagi.

Tarand tunnistab, et peale Reformierakonna pole ühtki parteid, kes poleks temaga tahtnud mõtteid vahetada ja plaanide kohta maad kuulata: praeguseks on ta puhunud juttu nii Vabaerakonna, Keskerakonna, SDE kui ka EKRE esindajatega, ees seisab kohtumine Eesti 200 liikmetega.

Et Vabaerakond mängib mõttega teha Tarandist oma peaministrikandidaat, tuleb poliitikule üllatusena: "Loen ka uudistest, et Herkel on niimoodi öelnud."

Erakonda Tarand aga astuma ei kipu: "Aga mina ei kavatse end kellegagi siduda olukorras, kus valimised on alles järgmise aasta märtsis."

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes.

Samal teemal

7. september 2018, 14:48
Indrek Tarand kandideerib sotside ridades riigikokku
21. august 2018, 12:03
GALERII | OTSUSTATUD: Eesti 200 loob partei ja läheb valimistele
18. august 2018, 12:54
POPIM POISS VALIMISTE EEL: Tarand flirdib eri parteidega, mõned flirdivad vastu
18. august 2018, 12:40
ÕL FOTOD | Millest Vabaerakond oma kinnisel koosolekul rääkis?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee