Eesti uudised

Saada pilte praamijärjekorrast yleskutse@ohtuleht.ee!

FOTOD | Praamijärjekord Rohukülas: Leiger sai lõpuks töökorda (14)

Ohtuleht.ee, 17. august 2018, 17:49
Foto: Lugeja foto
Neljapäeval katki läinud Leigeri puudumine ja asenduslaeva Mercandia vahepealne tehniline tõrge on kasvatanud Rohuküla sadamas praamijärjekordi. 

Kell 19.39 teatati TS Laevadest, et parvlaeva Leiger tehniline rike on kõrvaldatud ja laev väljub lähiajal Rohuküla sadamast. 

Nukraks tegi olukorra see, et lisaks pikale nädalalõpule, kus paljud suvehiidlased ja või kohalikud, kes kaugemal tööl käivad, on arvestanud saarel veeta, on Hiiumaal sel nädalavahetusel mitu üritust. Nii toimub  saarel Saunabussi pidu ja rattamaraton, kuhu oodatakse mandrilt  ligi 300 osalejat.

Samal teemal

Õhtulehe lugeja  rääkis, et Rohukülas on  autode järjekord ligi 500-600 meetrit  maantee peal sadama tõkkepuu taga ja paistab aina kasvavat.  

Facebooki gruppides jagatakse pahameelt TS Laevad üle, kes ei suuda olukorda lahendada ning piisavalt kiiresti infot jagada. 

"Pahane TS Laevad peale! Mitte sellepärast et laev katki läks ja teine laev ka veel katki läks vaid sellepärast, kuidas olukorda lahendatakse. Autojoru maanteele plokki ja siis tund aega meetri haaval aegajalt tilgutada platsi peale. Arusaamatu. Teiseks, Leiger läks katki juba eile. Kas ei saanud siis tuua Regulat Rohukülla? Pühad ja ilus suvi, rahvas liikvel. Kolmandaks, TS laevad juba 2 aastat liinil. Võiks olla stsenaariumid läbi töötatud, kuidas ja mida teha, plaan B olemas," kurjustab üks hiidlane. 

Rohukülast väljuvate kõikide reiside e-piletid on tühistatud, piletid kehtivad üldjärjekorra piletitena, sõidukite laadimine toimub sadama-alale oma sõiduritta saabumise järjekorras. Eelisjärjekorras pääsevad reisile vastavat õigust omavad sõidukid. 

Milline on olukord homme, pole kahjuks veel teada. 

Hea lugeja! Kui oled teel Hiiumaale või saarelt mandrile, saada meile pilte praamijärjekordadest yleskutse@ohtuleht.ee!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee