KAINESTUSMAJJA: Politsei toimetas Weekendi esimesel päeval kainenema ligi 35 alaealist (Markus Mikk)

Esimene Weekend festivalil päev möödus politseile küll töiselt, kuid ilma suuremate korrarikkumisteta. Siiski toimetati politseijaoskonda ligi 35 noorukit, kellest enamik oli tarvitanud alkoholi.

Politsei viis jaoskonda kokku ligi 70 inimest, kellest ligi pooled olid alaealised. Enamik neist olid tarvitanud ka alkoholi. Kahelt alaealiselt leiti keelatud ainet. Lapsed, kes korrarikkumistega hakkama said, anti võimalusel vanemate hoole alla.

Festivali külastajate seas oli ka paarkümmend täiskasvanut, kes tarvitas narkootikume või omas väikeses koguses narkootilist ainet.

Üks alaealine võltsis ID-kaarti sooviga pääseda peole, kuhu alaealised ei tohi minna. Siinkohal tuletab politseei ka meelde, et kindlasti tasub arvestada, et dokumendi võltsimine on kuritegu ja sellel on ka omad tagajärjed.

Üksjagu tuli politseinikutel tegeleda ka kiirusületajatega - rikkujaid oli üle saja. Tabati ka ühe kriminaalses joobes autojuhi. 

Tasub teada, et reegleid rikkunud festivalikülastajatel lõikab korraldaja käepaela läbi ja tagasiteed pole neil peole ka järgmistel päevadel.

Eesti korrakaitsjatel on festivali ajal abiks korda tagamas ka kolleegid Soomest, Lätist ja Leedust ning igapäevaselt on festivali ringi liikumas ligi sada korrakaitsjat.

Jaga artiklit

1 kommentaar

J
Jah  /   14:32, 19. aug 2018
Käisin FIX 50 juubelikontserdil. Kuulajaid oli palju, hea muusika ning esinejad. Kedagi ei viidud kainenma, pölnud purjus ei noori ei vanu, polnud ühtegi blondi kel must käsi tissi peal...Ühesõnaga ülilahe õhtu!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis