Eesti uudised

Peeter Võsa terav torge Savisaare pihta: "Tuleb kiita küünikute osavust kodutute ärakasutamisel" (130)

Ohtuleht.ee, 17. august 2018, 13:18
 Robin Roots
Keskerakonna ridades riigikokku välja jõudnud telesaatejuht Peeter Võsa andis välja raamatu "Kadunud Eesti: "Politseikroonika" lugu", milles meenutab nullindate alguse kirjut elu pealinnas.

Kodutute elust rääkivas peatükis viskab Võsa terava kriitikanoole ka Keskerakonna toonase liidri ja pealinna linnapea Edgar Savisaare pihta.

Samal teemal

"Kuna väiksemad Eesti linnad ja ammugi külad hakkasid tasahilju välja surema, pidid Tartu ja Tallinn võtma vastu kogu Eesti kodututekoorma. Mõnel puhul avastasid poliitiliselt aktiivsed kelmid, et ka kodutute probleemi on võimalik enda kasuks pöörata," kirjutab Võsa. "Tallinn võttis kodutud lahkelt vastu ja lubas anda elamispinna. Kas see anti või mitte, on omaette teema. Küll aga võeti paadialused lahkelt elanike nimekirja, et siis saada mädanenud kartulite või küttepuude tasuta jagamise trikiga valimistel nende hääli ning kindlustada endale poliitiline üleolek konkurentidest. Põhimõtteliselt tuleb tagantjärele vaid kiita küünikute andekust sellest olukorrast isiklikku kasu välja pigistada."

Just Savisaar oli poliitik, kes aastal 2009 jagas valimiste eel küttepuid ja kartuleid.

130 KOMMENTAARI

t
teadjamees 23. august 2018, 18:49
Võsa, armastab eelkõige ennast. PEALE enda armastab ta veel noori tüdrukuid, ealisi ja alaaelisi... seega pedofiilidel paluks vait olla. Valelik inimene, kes ei austa ega armasta peale enda mitte kedagi. Ilusat elu oma sohilapsega.... ;D
s
see on 19. august 2018, 12:23
Muidu hea artikkel.
Savisaar ei toonud meile mingit vabadust,kui poleks olnud
ühtset rahvatahet,ei toonud oma mölaga P.Võsa mingit muutust,
oli tahe saada osa suurest pirukast riigikogus.
Olete silmakirjalikud poliitikud.
Loe kõiki (130)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee