Eesti uudised

Reisid Hiiumaale? Tähelepanu: parvlaev Leiger on endiselt rikkis! (7)

Maarit Stepanov, 17. august 2018, 09:25
Parvlaev Leiger.Foto: Tiina Kõrtsini
Praamid.ee sotsiaalmeediakontol antakse teada, et Leigeri vööritrasteri tehnilise rikke tõttu asendab alust parvlaev Mercandia. 

Millal Leiger tagasi liinile lastakse, antakse sotsiaalmeediakontol ja leheküljel praamid.ee teada jooksvalt.

Samal teemal

Reedel asendab aga Leigerit parvlaev Mercandia. Lisaks viimasele, sõidab liinil ka parvlaev Tiiu. "Rohukülast väljuvate kõikide reiside e-piletid on tühistatud, piletid kehtivad üldjärjekorra piletitena, sõidukite laadimine toimub sadama-alale oma sõiduritta saabumise järjekorras. Eelisjärjekorras pääsevad reisile vastavat õigust omavad sõidukid," kirjutatakse Facebookis.

"Asenduslaev mahutab oluliselt vähem sõidukeid, mistõttu palume ilma e-piletita reisijatel neile reisidele mitte tulla. Palume reisijatel arvestada, et parvlaev Mercandia pardal toimub piiratud toitlustus. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast!"

TS Laevad kommunikatsioonijuht Sirle Arro ütles ERRi raadiouudistele, et remondimehed tulevad Soomest ning on Leigeri poole teel. Ta täpsustas, et vööritrasteri asjatundjad asuvadki Soomes, kuid iga tehnilise rikke tõttu ei pea sealt remondimehi siiski ootama. Arro lisas, et kui viga on tuvastatud, selgub, kui kaua laev liinilt maha jääb.

Parvlaev Leiger läks rikki neljapäeva õhtul teel Hiiumaalt Rohuküla sadamasse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee