17
fotot
"Puuduta mind!"; Uudo Sepp; Kuressaare Merepäevad; Anu Saagim; Uudo sõber Taavi Eigo (Robin Roots)

Igal neljapäeval kell 18 kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Anu Saagimi 39. saate külaliseks on superstaari saate võitja Uudo Sepp. 

Seekordse saate salvestus toimus Kuressaare Merepäevadel, mille märksõnaks oli „Mere puudutus“, kuhu Uudo tuli oma parima sõbra Taavi Eigoga. 

„Puuduta mind!“; Uudo Sepp; Kuressaare Merepäevad; Anu Saagim; Taavi Eigo (Robin Roots)

Mehed rääkisid ausalt ja keerutamata sõprusest, tööst, kuulsaks olemise okkalisest teest, kuid samas ka ohjeldamatutest rõõmudest.  

„Puuduta mind!“; Uudo Sepp; Kuressaare Merepäevad; Anu Saagim; Uudo sõber Taavi Eigo ja poissmees Karel Aru (meremehe kostüümis) (Robin Roots)

Saatesse „Puuduta mind“ tegid üllatusvisiidi „kohalikud poissmehed“ ja päeva staar Karel Aru esitas rahvahulga ees ka enda kirjutatud ja tulevasele pruudile pühendatud luuletuse, millele Uudo kena viisijupi juurde arranžeeris. Kuidas see õnnestus, saad kaeda juba juba täna kell 18 eetrisse minevas veebisaates. 

„Puuduta mind!“; Uudo Sepp; Kuressaare Merepäevad; Anu Saagim (Robin Roots)

Jaga artiklit

16 kommentaari

A
anu  /   10:19, 22. aug 2018
leht jälle sinu vana naise soppa täis
T
Toomas Greenfeldt  /   17:02, 19. aug 2018
Reimo Sillamaa tegi selle Uudo Seppa nimelise kasutaja.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis