2
fotot
Andres Herkel. (Teet Malsroos)

„See ei ole afäär, vaid teadlik otsus,” kommenteerib Riigikogu liige ja Vabaerakonna esimees Andres Herkel uudist, et saab koos rahvasaadiku Külliki Kübarsepaga lapse.

„Õnne võib soovida siis, kui kõik läheb hästi. Aga kinnitan, et tegu oli täiesti teadliku otsusega,” ütleb Herkel.

Mis puudutab tema abielu, siis ta tunnistab, et sellega on probleeme ja olukorra lahendamiseks on astutud samme. Tema abikaasa ja poeg olevat aga uudisest teadlikud.

Herkel eitab samas kategooriliselt, et heitlikud ajad eraelus oleksid kuidagi mõjutanud tema tööd Vabaerakonna esimehena. 

Andres Herkel (56) on olnud abielus Kaie Herkeliga (58) 35 aastat, pulmad peeti 24. juunil 1983. aastal Võrumaal. Paaril on 18-aastane poeg. Külliki Kübarsepp (37) on Vabaerakonna liige alates 2014. aastast.

Jaga artiklit

136 kommentaari

T
Tiina  /   21:12, 21. aug 2018
No eks mehed võtavad ikka sealt kus võtta annab, Mis te sest Herkelist ikka aasite.
M
ms  /   19:08, 21. aug 2018
Minumeelest peab IGAS asjas olema mingidki reeglid, intelligentsus ja kõigepealt oma perekonnaga arvestama.
Seks on väga mõnus ja sellel hetkel mõistuse viiv tegevus, aga kui on tehtud, siis ruttu tiil püksi ja koju, kaasa suur ja kallis kingitus naisele, oma patu silumiseks, Seksi nimel oma kunagi antud vannet, naisele, see tähendab kogu perele rikkuda, ei ole õige mees ei naistele, kodule, tööle, ega poliitikale.
Elu on selline, et kõik mehed panevad üleaisa aga ei solva pandut naist ja veel vähem oma koduseid.
No ja mis isa sellisest vanainimesest on? Kui vanamees on lapsega avalikus kohas ei saa ju isalikul, õrnalt lapsega käituvad, siis võivad võõrad vaadata et, laps on pedofili kätte sattunud.
Või ma eksin?
Minumeelest on igal eal oma aeg ja kohustused?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis