Eesti uudised

Korraga üles ei kaevata: Reidi teel antakse kuuma siis, kui Gonsiori saab valmis (3)

Maarit Stepanov, 14. august 2018 21:00
SEPTEMBRIKS VALMIS EI SAA: Linnapea Taavi Aas (vasakul) lootis, et Gonsiori tänaval saaks kooli alguseks avada Pronksi tänava ristmiku. Foto: Robin Roots
Septembrikuus peagi algaval kooliajal on oodata küll liikluse tihenemist, ent mitte seda, et Tallinna kesklinnas jõutakse avada kogu remonditav Gonsiori tänav. Septembri keskpaigaks loodavad ehitajad avada Pronksi tänava ristmiku, kuid kuupäeva suhtes nad pead ei anna: senised kogemused näitavad, et maapõues võib ette tulla igasuguseid üllatusi, isegi tsaariaegseid elektrikaableid.

Tallinnas Gonsiori tänaval rekonstrueerimistöid tegeva TREV-2 Grupi juhatuse esimehe Sven Pertensi sõnul on praegu liiklusele taasavatud Raua ja Maneeži tänava ning Raua ja Kivisilla tänava vaheline lõik. „Asfalt on sõidutee osale peale saanud ja liiklus toimib,“ sõnab ta ja lisab, et veel tuleb tegelda jalakäijate osaga. „Ehitus jätkub: Gonsiori tänav tervikuna, Laagna teest kuni Kivisilla tänavani, saab valmis novembrikuus – 15. november on tähtaeg,“ ütleb Pertens. Teetöödele pannakse lõplikult punkt alles järgmise aasta juulis, kui rekonstrueeritud saab ka Kunderi tänav.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

09.10.2018
Tallinn pidi Reidi teeks leidma ligi kaheksa miljonit eurot lisaraha
05.09.2018
MTÜ kaotas kohtus lõplikult Reidi tee vaidluse
12.08.2018
FOTOD | Reidi tee ehitamise käigus leiti suur kogus lõhkekehasid
14.07.2018
ÕL VIDEO | Linnapea Taavi Aas tuli õue ja vaatles üles kaevatud Tallinna tänavaid