ÕL TV | Õhtuleht

ÕL VIDEO | Linnapea Taavi Aas tuli õue ja vaatles üles kaevatud Tallinna tänavaid (26)

Ohtuleht.ee, 14. august 2018 17:13
Foto: Robin Roots, Märt Niidassoo
Esmaspäeval saatis Tallinna linna pressiteenistus välja teate, et ajakirjanikel on võimalus tulla vaatama, kuidas linnapea Taavi Aas ja abilinnapea Kalle Klandorf Tallinna tänavaid vaatlevad. Otsustasime kohale minna. 

Viimasel ajal oleme näinud Tallinna linnapead tema loomulikus keskkonnas – mööda oma valitsemisala ringi käimas – harva. 

Samal teemal

Täna lõuna ajal tegid aga Taavi Aas, Kalle Klandorf ning kommunaalameti ja ehitusjärelevalve esindajad ühise ringsõidu, tutvumaks ehitustööde hetkeolukorraga Gonsiori tänaval ning rajataval Reidi teel. Vabaõhu pressikonverentsil konstateeris Tallinna linnapea Taavi Aas fakti, et Gonsiori tänava kesklinna poolne osa on viimistlusjärgus ja septembris avatakse liiklus Gonsiori-Pronksi ristmikul, 15. novembriks aga kogu tänava ulatuses. 

See tähendab, et igapäevaselt seda piirkonda läbivatel autojuhtidel tuleb veel mitu kuud hambad ristis ummikutes kulgeda. Seda eriti hommikusel ja õhtusel tipptunnil. Linnaisad ja ametnikud väisasid aga Gonsiorit mugavalt kella 12 paiku. 

Remondis Gonsiori tänav üle vaadanud, istusid Aas ja tema kaaskond autodesse ja kulgesid Reidi teele. Ka seal vaadati tähtsate nägudega ringi. Kuidas linnapea kõndis ja vaatles? Kellega? Vaata videost!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee