Eesti uudised

Martin Helme: „Me ei ole Tarandist kopika eest huvitatud.“

POPIM POISS VALIMISTE EEL: Tarand flirdib eri parteidega, mõned flirdivad vastu (113)

Marvel Riik, 18. august 2018, 12:54
Indrek Tarand jääb vestluses enda poliitilistest ambitsioonidest ja võimalikest edasistest käikudest rääkida mõistatuslikuks.Foto: Rauno Volmar / Ekspress Meedia

Euroopa Parlamendi liige Indrek Tarand jääb jätkuvalt napisõnaliseks selles osas, mis puudutab tema võimalikku liitumist Eesti erinevate poliitjõududega. Vabaerakond kutsub Tarandit küll avalikult enda lipu alla, kuid vestlusi ja mõtteid on teisigi. „Malemängus ei ole kombeks partnerile ette lausuda, milliseid käike keegi teeb. Ma ei oska tulevikku ennustada. See rullub lahti niimoodi nagu aeg kulgeb,“ märkis Tarand mõistatuslikult.

Viimastel kuudel on ilmunud mitmeid artikleid teemadel, et Euroopa Parlamendi liige Indrek Tarand on astumas Vabaerakonna paati. Tarand on ise mõttele vunki juurde andnud, öeldes juuli lõpus Delfile, et talle on südamelähedane Vabaerakonna demokraatiapakett.

Väikseks jäänud tulele ladus esmaspäeva õhtul värskeid halge juurde Vabaerakonna juht Andres Herkel, kes pärast erakonna koosolekut ütles Õhtulehele, et Tarandi kaasamine vaba konservatismi maailmavaatega erakonda oleks neile positiivne signaal.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

7. september 2018, 14:48
Indrek Tarand kandideerib sotside ridades riigikokku
22. august 2018, 12:22
Indrek Tarand kandideerib siiski riigikokku, ent valib alles koduparteid
18. august 2018, 10:38
Tarand erakonda astuma ei kipu: ma ei kavatse end kellegagi siduda olukorras, kus valimised on järgmise aasta märtsis
16. august 2018, 14:14
Andres Herkel meediatormist lapseuudise ümber: "Kõik, mis ei tapa, teeb tugevaks!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee