Kas Tallinna uues kohtumajas on prokuröridele ja kohtunikele projektiga ette nähtud eraldi kohvik või kasutavad kõik ühist?  Kuidas on uues majas lahendatud suitsetamise korraldus? Kui palju on suitsuruume või on endise sotsministeeriumi kombel selleks hoovi ehitatud plekist kuut? 

Mariliis Sepper, RKAS kommunikatsioonijuht: Kohtumajja on planeeritud üks kohvik, mis asub RIKi poolses osas 1. korrusel ning mida saavad külastada kõik soovijad, sh majavälised külalised. Kohvik avab uksed sügisel.

Suitsuruume on kohtumajja projekteeritud kaks, nende kasutamine või mittekasutamine on juba maja kasutajate otsustada. Suitsuruumid paiknevad eraldi kasutajate alal ehk majas ei ole ette nähtud ühiseks kasutamiseks suitsuruume.

Jaga artiklit

7 kommentaari

Q
qwe  /   15:23, 15. aug 2018
Päris lolliks mindud! Kohtunik ja prokurör ei tohi ühest uksest käia, ammugi veel ühel ajal nurga taga suitsetada. Aga äkki satuvad tänaval koou ja teretavad üksteist! . Minu arust peaksid kohtunik ja prokurör olema kaastöölised kõige paremas mõttes, mitte üksteise peale lõrisevad penid
  /   22:20, 14. aug 2018
Mis teema see üldse on? Tartu kohtumajas olete käinud?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis