Lugejakiri

LUGEJAKIRI | Sulfa on tagasi! Aga mis on juhtunud Igor Mangiga? (32)

Ohtuleht.ee, 14. august 2018, 11:16
Foto: Priit Simson / Ekspress Meedia
"Tore esmaspäevane õhtupoolik Kadrioru pargis. Jalutasin oma kutsaga ringi, kui ühel hetkel märkasin Vilde muuseumi nurgal sünkjasmusta koera. Ma teadsin, et olen teda kuskil näinud... Muidugi, see on ju Sulfa!" kirjutas tähelepanelik lugeja Õhtulehele.

"Libistasin pilgu mööda rihma ülespoole, et keda Sulfa kaasas tirib? (Mingi aeg oli ta ju avalikkuse eest täiesti kadunud. Räägiti isegi, et äkki on Sulfaga midagi pahasti või ta on hüljatud.) Ja oh üllatust! Sulfa jalutas Igor Mangiga.

Mangi oli tegelikult väga raske ära tunda. Tundus, et ta on kaalus korralikult alla võtnud. Ei teagi, kas asi oli tema tumedates riietes või selles, et hiljuti tema ahistamisjuhtumid päevavalgele tulid ja mehel pingetest söögiisu kadunud.

Või tegelikult… Mang oli seekord ilma jalgrattata! Äkki on hoopis jalgsikõndimine tema figuurile nõnda hästi mõjunud?"

NÜÜD VAID KAHEKESI: kas jalgratas on osutunud efektiivseks kaalulangetajaks või on truu sõber hoopis rikkis või kadunud? Foto: Teet Malsroos

Samal teemal

24. september 2018, 09:33
Edda Paukson Igor Mangi ahistamisskandaalist: ma ei tea, mis tal pähe lõi
27. august 2018, 21:15
NÕIAJAHT? Ahistavas jälitamises süüdistatav reikimeister ei tulnud kohtusse

32 KOMMENTAARI

õ
Õelus 11. september 2018, 19:35
Mis oli selle lugejakirja mõte? Kas Mang ei tohi koeraga ka jalutada? Kui kirjutaja kartma lôi, et lãheb ahistamiseks, oleks tulnud ots ringi pöörata ja jalga lasta. Mis pagana pärast on uudis see, et Mang jalutas, oli tumedates riietes ja ilma jalgrattata?
r
Renald 1. september 2018, 08:46
Kõik asjaosalised tuleks panna valededektori külge,alles siis lõppeb see hämamine ära.Aga,ega see aparatuur ka 100% tõtt ei näita,juhul kui näiteks kn...
(loe edasi)
Loe kõiki (32)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee