Ohtuleht.ee 15. august 2018 09:45
Tänase saate külaline Liis Raudmann on elanud koos oma kahe kooliealise pojaga üle kahe aasta Hispaanias.

Kuigi Liisi jaoks on armas kodumaa siiski Eesti, leiab ta, et Hispaanias on mõnus. Esmajoones hoiab teda kinni just hea ilm. Lisaks kiidab ta seda, et Hispaanias on soodsam elada ning kohalikud lausa jumaldavad lapsi.

Kui Liis oma perega veidi üle kahe aasta tagasi Hispaaniasse kolis, ei osanud keegi neist praktiliselt üldse hispaania keelt. Niiviisi, ilma keelt mõistmata, läksid kooli ka Liisi pojad. Tänaseks räägivad poisid vabalt hispaania keelt ning koolis läheb hästi.

Liis käis ka 2016. aasta oktoobris oma Hispaania-elust rääkimas. Kuula saadet SIIT!

Liisi blogi saad lugeda SIIT!

Vestlust juhib Liina Metsküla.

Tule ja jälgi meid Soundcloudis või Facebookis:

Samal teemal

Kommentaarid  (25)

Eestlane 19. august 2018 11:49
Järjekordne eestlane,kes iga aasta 24 veebruar tunneb end eestlasena..ja paneb sini-must-valge lipuga pilte ülesse
plära artikkel 17. august 2018 18:45
Ma käinud läbi üle poolte maailma riikide. Hispaania nüüd küll mingi eriline tore maa ei ole - muigan totust mimmi üle. Ja kas valge inimene hakkab Hispaanias nõudepesijaks... Siis on ta täiega saa-st kõigi kohalike (ja mittekohalike) silmis.
nonoo 19. august 2018 12:23
Ehk sõitsid kõik need riigid liiga kiiresti läbi, eriti Hispaania? Just siin pole ükski inimene saast, kes töötab. Vahet pole, mis tööd ta teeb, peaasi et teeb. Selle mõttemalli muutmiseni, ei tea kas te Eestis jõuategi, seetõttu möönan, et mittekohalik eestlane võib nii mõelda. Kujutan ette, kuidas oled lõpetanud restoranis oma eine ja tühja taldrikut vaadeldes sisistad "Saast, pese see taldrik nüüd ära. Saast selline!"
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS