Maailm

USA üks osariikidest sai loa hukkamiseks fentanüüli kasutada

Toimetas Erko Olumets, 13. august 2018, 14:16

6 KOMMENTAARI

n
Narkomaan/ 14. august 2018, 11:09
tahan siis seal surra, kui tasuta saab.
f
Fentanüül/ 14. august 2018, 08:49
On säärane surm, mida kuuldavasti võib õndsaks surmaks nimetada. Muidugi siis kui surma põhjustab ainult too konkreetne aine ja piisavalt suures koguses. Ma ei saa aru, mida need ravimifirmad seal kägisevad? Nende kägina pärast on USA kasutanud uinutite asemel diazepaami, mis on kõigest rahusti, ning siis tulevad juba kopsuhalvatust ja sulatinana põletavat südant seiskav aine, ning kannataja piinles nii kaua, et riided lasti ette. Selline tõmblemine käis nagu ISISe videotes. Muidugi lämmastikgaas on vist see, mida juttude järgi hitler sumpsist juutide peale lasi. Samas ega vingugaas pidigi halastav olema. Loomi-linde hukatakse süsihappegaasiga, mis on sama, kui tõmba kilekott pähe ja vaata mis juhtub.
Ravimifirmad võiks nõuda, et kui minnakse puhtalt fentanüülile, siis sellega ollakse nõus. Siis inimene ei piinle. Seni kuni surmanuhtluse vastased oma poliitilise võidu saavutavad.
m
mitu elu/ 13. august 2018, 19:27
see va fentanüül siis ka päästnud on? :D
m
Moskva teatri pantvangidraamas/ 14. august 2018, 08:51
Kõik, kes sellesse õndsasse surma ei surnud, võivad Putinit tänada, et nad alternatiivina õhku poleks lastud. Seal kasutati fentanüülgaasi. Paraku mõned said nii suure doosi, et ei suudetud elustada.
k
Kommentaar./ 13. august 2018, 17:31
Pättide ja mõrtsukate hukkamine on üks väga hea tegu.
u
uncensored dot videoarhiivid, uuri järgi/ 14. august 2018, 08:52
ISIS hukkab lausa nii, et paneb elusalt põlema. Seda ikka sellepärast, et usub oma seadustesse ja säärase käitumise õigsusesse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee