Eesti uudised

Viimati plaanis endine sumomaadleja riigikokku minna

Urve Palo kinnitas Kaido Höövelsoni EASi nõukogu liikmeks (80)

Toimetas Gerly Mägi, 13. august 2018 13:31
Foto: Priit Simson / Ekspress Meedia
Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo kinnitas EASi uueks nõukogu liikmeks Kaido Höövelsoni.

„EASi nõukogu liikme positsioon annab mulle suurepärase platvormi abistada senisest veelgi enam Eesti ettevõtjatel kanda kinnitada suurte võimalustega Aasia turul. Usun, et suudan oma kontaktide ja teadmistega kohalikust olust Eesti ettevõtjatele abiks olla,“ rääkis endine tippsportlane ja ettevõtja Kaido Höövelson.

Lisaks Aasia-suunalisele ettevõtluse toetamisele loodab värske EASi nõukogu liige kaasa aidata ka turismi arengule ning seda nii Eesti tutvustamisel maailmale kui ka siseturismi kaudu. „Kavatsen panustada nendesse valdkondadesse, mida tunnen hästi ja milles olen tegev. Ka põllumajandus ja maaelu on mulle südamelähedased küsimused.“

Ühtlasi kutsus minister EASi nõukogust tagasi Urmas Lahe. Lisaks kuuluvad nõukogusse Erki Mölder, Viljar Lubi, Anto Liivat, Kaia Sarnet, Markus Nisula, Kristel Voltenberg.

Tuleva aasta märtsis toimuvatel riigikogu valimistel võib valimisnimekirjast leida ka Barutona tuntud endise sumomaadleja Kaido Höövelsoni nime, kirjutas Õhtuleht juunis.

"Kui ma saan kuidagi kasulik olla, kui leian endas sügiseks huvi ja tahtmise, siis pole miskit võimatut jah," ütles Höövelson ERR-ile. Höövelsoni sõnul on veel vara rääkida, millise erakonna nimekirjas ta kandideerida võiks, kuid piirkond oleks kindlasti Lääne-Virumaa.

"Nii kaugele ma ei ole veel mõelnud, et kellega, kus ja kuidas poliitikasse minna. Sinnamaani ei ole mul veel välja mõeldud," lausus ta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee