3
fotot

Täna tegi Vabaerakonna juhatus peaministrile ettepaneku majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumis topeltministrite kohtade kaotamise kohta. 

Õhtuleht uuris arvamusfestivalil debateerinud Kadri Simsonilt ja Jaak Madisonilt, kas Eestis on ministreid piisavalt või liiga palju? 

Majandus- ja taristuminister Kadri Simson tõi välja, et Euroopa nõukogudes käies on tal energeetikanõukogus vastas Lätitst ja Leedust energiaminister, transpordinõukogus vastas transpordiminister ja konkurentsivõime nõukogus  vastas majandusminister. "Mina pean oma lõunanaabrite puhul suhtlema kolme erineva kolleegiga," rõhutas Simson. 

Vaata täpsemalt videost!

(Stanislav Moškov )

Jaak Madisoni sõnul on Reformierakonna poolt loodud topeltminsitrite ametikohad poliitiliste ametikohtade loomine parteisõduritele. "Kolm ministrikohta tuleb ära kaotada. Neid tegelikult vaja ei ole, efektiivsemat juhtimist pole toimunud," rääkis Madison. 

Vaata täpsemalt videost!

(Stanislav Moškov )

Jaga artiklit

20 kommentaari

T
T.Ü.  /   22:08, 11. aug 2018
Kas Eestis on mõni minister ka või? Pole nagu märganudki. On kes ministrit mängivad.
I
Ikka on see käedvalged kraevalge ja nägu valge  /   10:14, 11. aug 2018
Mida ütleb Martin Helme Aafrika üliõpilastele? Tere tulemas Valgete maale, Valge euroopa ilus Euroopa, see siin on valge inimese asulmaa kus evolutsiooniga välja arenesime 17.000 aastat!

Päevatoimetaja

Kristel Veerus
Telefon 51993733
kristel.veerus@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis