Maailm

Kanadas hukkus tulistamises 4 inimest (2)

Toimetas Greete Kõrvits, 10. august 2018 15:10
Kohalikud toovad politseijaoskonda hukkunud korravalvurite mälestuseks lilli ja toetavaid sõnumeidFoto: The Canadian Press/PA Images
Kanadas Frederictoni linnas toimus tulistamine. Esialgsetel andmetel hukkus neli inimest, nende seas kaks politseinikku.

Kanada rahvusringhääling vahendab, et tulistamine toimus tavalises eramajade rajoonis kohaliku aja järgi kella seitsme paiku hommikul. Politsei käskis inimestel kodudest mitte väljuda, lähedalasuvad kohvikud sulgesid uksed. Paar tundi hiljem kinnitas politsei, et 48-aastane tulistaja on vahi all. Ohvrite seas on kaks korrakaitsjat. Mitu inimest viidi vigastustega haiglasse, ka kurjategija ise sai tulevahetuses politseiga tõsiselt viga.

Hukkunud politseinikud olid 45-aastane mees ja 43-aastane naine. Ka teised kaks ohvrit olid mees ja naine.

Tunnistajate kirjelduse järgi võis tulistaja mööda tänavat liikuda, üks elanik rääkis ajakirjanikele, et kuulis kõigepealt laske kaugemalt, siis aga juba oma kodu lähedal. Tänava elanike sõnul kuulsid nad kümneid laske.

Politsei palub mitte jagada toimunust spekulatsioone ja kinnitamata andmeid, et vältida segadust ja valeinfo levikut, samuti mitte jagada infot politseinike ja uurijate asukoha kohta.

Samal teemal

13.07.2018
Kanadas koduaknast neli inimest surnuks tulistanud mees: üksildane ja kibestunud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee