Nädala TOP

Top | Narva korruptsioonipealinnaks? (5)

Laur Uudam, arvamustoimetaja, 10. august 2018, 16:12
 Teet Malsroos
Rida Narva volikogu liikmeid sai korruptsioonikahltustuse. Midagi pole muutunud – korruptsiooni mainimisel mõtled ikka Keskerakonna peale. Lõhki on ka Keskerakonna tipp: kui parteijuht Jüri Ratas ütles, et kahtluste saanud liikmed ei saa oma kohal jätkata, siis kohapeal asju klaarimas käinud Yana Toom teatas, et kahtlustuse saanud jätkavad tööd volikogus. Kelle sõna peale jääb?

Õhuväejuht ei teadnud muhvigi

Pooljuht ministriks

Sotsid on uueks ministriks tegemas järjekordset tundmatut nägu. Lõputuina näivad ministrivahetused pole võimuliitu pannud muutma senist praktikat, kui mitut ministeeriumi juhib ühe asemel kaks ministrit. Seda enam, et sotsid kasutavad juba mitmendat puhku ministrivahetust kui soodsat võimalust enne valimisi tundmatuid pildile upitades neile ja erakonnale tasuta reklaami teha.   

Gruusiale jalaga

Kui vanasti töötas Eesti riik 24/7, siis nüüdseks oleme jõudnud täielikku heaoluühiskonda, kus isegi Gruusia sõja aastapäeva tähistamisel Eesti riigi esindamise vajadus ei pane välisministrit muutma oma kindlat soovi jälgida sel ajal hoopis Berliinis spordivõistlusi. Mis näo aga teeksime ise, kui konflikti korral meile öeldaks, et artikkel 5 ei rakendu, kuna mõni lääne asjamees ei viitsi meie pärast oma puhkust katkestada?

Oravatega võidavad rikkad

Reformierakond teatas soovist tagada astmelise tulumaksu asemel kõigile 500 eurot maksuvaba tulu. Lihtsa maksusüsteemi vastu pole kellelgi midagi. Plaan puudutaks aga vaid väiksemat arvu kõrgemapalgalisi, kes praegu maksuastmetega raha kaotavad. Vaesem mass ei võidaks selle lubadusega aga sentigi. Üks aus erakond ei peagi kõigile korraga meeldima.     

5 KOMMENTAARI

n
noh 31. august 2018, 18:13
siis Tallinn on lillapealinn.
t
T.Mets 12. august 2018, 15:42
Kas Tallinnast jääb väheks
Loe kõiki (5)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee