Eesti uudised

NOORTEJÕUGU SISEELU: joobes kui taltsutamatud härjad, ilma alkoholita pisikesed poisid

VIDEOD | Tallinna terroriseerinud noortekamp: purjuspäi täiesti pidurdamatud (148)

Arno Põder, 16. august 2018 12:06
PEKSMINE: Tänavu 5. aprillil norisid neli napsutanud noorukit Tallinnas Mahtra tänaval Konsumi juures tüli 36aastase mehega (valge jopega), kes oli samuti purjus. Poisid peksid kannatanut käte ja jalgadega ning ta sai pea- ja näovigastusi. Foto: Kuvatõmmis / kohtutoimik

Kuritegelikule teele sattunud noorte tulevik sõltub kõige rohkem sellest, kas on olemas perekond, kes aitab nad uuesti järje peale. “Kui peret ja toetavat võrgustikku pole, siis kahjuks jõuab noor meie juurde tagasi,” ütleb alaealistega tegelev prokurör Annika Vanatoa.

“Viis noormeest peksid Tallinnas Seli tänaval rusikate ja jalgadega 40aastast meest vastu pead ja keha ning tekitasid alalõualuu murru. /.../ Neli noormeest lõid Mustakivi bussipeatuses 39aastast meest rusikate ja jalgadega näkku, vastu pead ja keha. Kannatanul tuvastati kolju-, näo- ja ninaluude murd. /.../ Dmitri võttis Kalevipoja põiktänavas asuvast Rimi poest kaks pooleliitrist pudelit Mernaja viina. Kui turvatöötaja üritas teda kinni pidada, lõi noormees talle rusikaga näkku ning jooksis koos viinapudelitega ära.”

Need on vaid mõned väljavõtted Kevini (15) ja Dmitri (16)* süüdistusest, mida Harju maakohus hiljuti arutas. Viimasel ajal šokeerib Eestit pea iga nädal mõni lugu sellest, kuidas noortekamp on inimest julmalt peksnud või röövinud. Kiretud politseikroonika read tekitavad õudu ja viha. Miks küll noored nii jõhkrad on?      

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.08.2018
Palju kaklusi näinud tütarlaps: põhiliselt tekitavad tülisid võlad... narko- ja alkoholivõlad
27.08.2018
Kanuti aed – uus noorkurjategijate kohtumispaik?
27.08.2018
ÕL VIDEO | Politsei noortejõukudest: Tallinnas on 20 ninameest, kes on meie vaateväljas olnud lapseeast peale
27.08.2018
Reinsalu: vägivaldsed noortejõugud tuleb kiiresti laiali ajada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee