Laadin videot...
4
fotot
Näo- ja kehavärvid on just need mida vajad, et olla festivalil eriline. ()

Festivalile minek? Näo- ja kehavärvid on just need mida vajad, et olla eriline!

Näo-ja kehaärvid sobivad kasutamiseks pidudel, ööklubides, festivalidel – igal pool, kus tahad silma paista. Näiteks PaintGlow valikus on nii glittertoonid, pimedas helendavad, kui ka neoonvärvid UV-valgusesse. Tooted on kosmeetiliselt sertifitseeritud kasutamiseks näol ja kehal. 

Glitterpulbrit on hea kinnitada läbipaistva geeliga. Tee nii - kanna soovitud  kohtadele õhuke kiht geeli, et glitter või särapulber korralikult püsima jääks. Seejärel tupsuta pintsli või aplikaatoriga peale glitterit. Eemalda pintsliga lahtine värv sealt, kuhu sa ei soovi sädelust.

Värvilisiste geelidega on hea kujundeid nahale maalida peenikese laineri või huulepintsliga. Kui otse nahale tundub värvidega pisut keeruline joonistada, võid kasutada šabloone või joonistada nahale muster ette heleda meigipliiatsiga. Värve ja särapuudrit saab eemaldada meigieemaldus salvrätikute või tavapäraste meigieemaldus toodetega. 

Vaata täpsemalt videost!

Jaga artiklit

3 kommentaari

A
anu  /   08:10, 15. aug 2018
sulle ei sobi see töö pole sisu ja su pildid on väga pealetükkivad ja koledad
E
Edevuse laat  /   21:53, 14. aug 2018
Isegi lapsed ei pane üles sellise tasemega videosid. Staarmeikari plötserdused on ka lasteaialaste tasemel. Mis mõte on sellise soperdise demonstreerimisel?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis