Veikko Täär (Jörgen Norkroos)

Õhtuleht kirjutas juuli algul, et näitleja Veikko Täär müüb oma Otepääl asuvat restorani l.u.m.i. Kui siis mees kommentaare pikemalt ei jaganud, on ta nüüd aga Kroonikale restorani müügist rääkinud.

“Aeg sai ümber, lahkun tohutu suure kogemustepagasiga. Restoraniäri on väga spetsiifiline ettevõtmine,” ütleb ta.

Täär ütleb, et klient on kuningas vaid siis, kui kuninglikult käitub. “Kõrghooajal ootavad inimesed, et toitlustusettevõte oleks kiirtoidurestoran.”

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas. 

Jaga artiklit

21 kommentaari

J
Jesper  /   21:36, 10. aug 2018
Otepää turg on väga heitlik ja ilusale hooajale rajatud. Kui suvel sooja või talvel lund pole siis võib uksed kinni panna nagu paljud majutusasutused on teinud. Kohalik inimene kallist praadi osta ei jaksa ja nagu ikka siis noored kohalikud liiguvad suurematesse kohtadesse.
A
Aga  /   20:27, 10. aug 2018
Kunagi käisin seal söömas, puhtalt sellepärast et oli taevani kiidetud koht, kuid pidin pettuma. Prae sees ilutses pirakas porikärbes, teenindaja veel kahtles ja uuris hoolega taldrikut, seejärel kõndis pahuralt minema. Ei mingit vabandust. Nii ebaviisakat teenindust polegi elus rohkem ette tulnud. Pean Täärist näitlejana lugu, kuid palun ära toitlustamisega enam tegele. Iga kingsepp jäägu ikka oma liistude juurde.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis